Autopůjčovna Německo

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Německo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Německo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Německo miniguide

Německo

Půjčovna Aut Německo

Německo se nachází na sever ve střední Evropě a je – s jeho 82,5 milionu obyvatel – v Evropě druhou nejlidnatější zemí (po Rusku ).Jako výsledek z 2 Druhá světová válka v roce 1949, země byla rozdělena do dvou částí: západní Německo a východní Německo. Tyto dvě části byly však znovu sešli v roce 1990. Ve stejné době, na zeď, která od roku 1961 byl rozdělen starého hlavního města Berlína ve dvou, roztrhané.Oblastech, kde stála zeď, včetně u Brandenburské brány, je dnes jedním z předních destinací v Německu.

Německo má společnou hranici s Dánskem , Nizozemskem , Belgií , Lucemburskem , Francií, Rakouskem , Česká republika a Polsko .Jak na východ a na západ od dánské hranice, země pobřeží – ve východní části Baltského moře a na západ k Severnímu moři.

Krajina v severní části Německa je relativně plochá, ale čím více na jih jste, tím odolnější je to – a hranice s Švýcarskem a Rakouskem , jsou Alpy na nejvyšší horu Německa Zugspitze (2962 m).Co ještě ovlivňuje krajinu, velkých řek (Rýn, Dunaj, Moselle, Labe, atd.).

Německo je v mírném klimatickém pásmu. Na severu to je typické pobřežní klima, zatímco zbytek země má kontinentální klima s horkými léty a relativně chladné zimy.

Největší města jsou kapitál Berlín (3,3 mil. obyvatel) a Hamburku (1,7 mil. obyvatel).Mezi země je jiná hlavní města, mezi ně patří: Mnichov , Kolín nad Rýnem ,Frankfurtu a Düsseldorfu .

Nejrušnější letiště Flughafen Frankfurt nad Mohanem (který je také v Evropě druhý nejzaměstnanější).Pak postupujte Flughafen Franz Josef Strauss v Mnichově. Tam jsou také významné mezinárodní letiště v Hamburku a Düsseldorfu .Základní kapitál hlavní letiště Berlín Tegel je Flughafen. Nové velké letiště (Berlin-Brandenburg) je ve výstavbě a bude nahrazen jiným letištích Tegel a Berlín (Schönefeld a Tempelhof).

Zkuste vyhledávače na a se divit, nízké ceny najdete na pronájem aut v Německu. Když si půjčíte auto přes Levnaautopujcovna.cz máte zaručeno, nízká cena, protože jsme se porovnat více poskytovatelů pronájem aut ve stejnou dobu. Některé společnosti si porovnat patří Avis, Alamo, Budget, Hertz, National a Europcar.

Čeština