Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tangermünde

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tangermünde zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tangermünde miniguide

Autopůjčovna Tangermünde
Půjčovna Aut Tangermünde

Tangermünde je malé město s asi 10.000 pozvat organizovat (2008), který se nachází v severovýchodní německý stát Sasko-Anhaltsko – kde řeky Labe a Tanger setkat.Město je nejprve zmínil se v písemných pramenech v roce 1009 – a byl později členem Hanseatic ligy.

Tangermünde je primárně známý pro jeho neobvykle zachovalý středověké architektury – včetně téměř zcela neporušené městské hradby od 1300s. Mezi další atrakce patří hrad Burg čísla 1300 Tangermünde (také volal Schloss Tangermünde), krásné město z haly 1430 (Rathaus Tangermünde) – a kostely sv Elisabeth-Kapelle (Salzkirche) z roku 1400 a St Stephanskirche, kde nejstarší část je od 1188

Ve staré město (Altstadt), tam je také několik tvrz věž, kde nejznámější je unikátní – 24 metrů vysoký – Eulenturm. Ve spodní části tohoto byla postavena ca. 1300, zatímco horní část (která přechází v osmiboký tvar) byla přidána v roce 1460 to.

Existuje několik dalších zajímavých muzeí v Tangermünde, který spolu dokumentují různé aspekty své historie.

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Berlín-Tegel se nachází 137 km východně od Tangermünde.