Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Malaga

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Malaga zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Malaga miniguide

Autopůjčovna Malaga
Půjčovna Aut Malaga

Malaga je oblíbenou turistickou destinací a návštěvníci si často pronajímají auto, aby mohli prozkoumat region svým vlastním tempem. Většina lidí volí možnost vyzvednutí rezervovaného vozu na letišti, ale pro auto je možné si přijít i do jedné z kanceláří v centru města. Porovnáním cen lokálních autopůjčoven lze ušetřit spoustu peněz. Pokud si zarezervujete auto předem, bude na vás připravené čekat hned po příjezdu. 

Obecné informace o Malaze

Malaga je velké přístavní město na pobřeží Costa del Sol v Andalusii, jižní oblasti Španělska. Ve městě žije 561 250 obyvatel (2007). Město má celoročně teplé klima a turisty láká na kombinaci možností slunění, koupání a dovolené ve velkém městě. Malaga je bohatá na kulturu, umění i historii. 

Oblíbenými památkami v Malaze jsou katedrála ze 16. století, muzeum a domov umělce Pabla Picassa, kde žil v dětství, hrad Gibralfaro s fantastickým výhledem na město a opevnění Alcazaba, které se nachází hned v blízkosti hradu. Další lákavou možností je Interaktivní muzeum hudby. 

Jakožto velké město nabízí Malaga četné nákupní příležitosti, rušný noční život a řadu dobrých restaurací nabízejících tapas. 

Dalšími typickými atrakcemi jsou přehlídky flamenca a býčí zápasy. 

Letiště Malaga je třetím největším mezinárodním letištěm ve Španělsku a leží 8 km jihozápadně od centra města. 

Malaga je po Alicante druhou nejoblíbenější španělskou destinací, kde si půjčit auto. Ceny jsou nízké a pokud si auto zarezervujete na více než pět dní, půjčení vás vyjde pod 270 korun. Rezervujte si auto ve vyhledávači výše a nezapomeňte, že čím dříve to uděláte, tím nižší cenu získáte. 

Letiště

Mezinárodní letiště Malaga (AGP) se nachází 11 km jihozápadně od centra města a létá z něj množství charterových a pravidelných letů. Na letišti sídlí pobočky známých autopůjčoven jako Avis, Hertz, Europcar, Enterprise, Goldcar, Sixt a Record Go. 

Tipy na výlet

S půjčeným autem se můžete snadno pohybovat po městě a podnikat na vzrušující výlety mimo něj. Španělsko má dobře strukturovanou a značenou silniční síť a na zdejších dálnicích (Autopistas) se platí mýtné. Můžete platit v hotovosti nebo kartou. 

Andalusie má více než padesát golfových hřišť a po celém pobřeží se dají najít krásné vesnice a oblasti. 

Populární výletem je návštěva města Marbella, které se nachází 59 km jihozápadně od Malagy. Marbella je elegantním místem s krásnou promenádou, lákavými plážemi a přístavem pro malé lodě, kde zpravidla kotví luxusní jachty. V centru města najdete pěkné obchody, restaurace a kavárny. 

Jet se dá také do velkého města Sevilla, jenž se nachází 207 km severozápadně od Malagy. Sevilla je hlavním městem andaluského regionu a nachází se v něm několik budov zapsaných na seznam světového dědictví UNESCO. Sevillská katedrála, slavnostně otevřená v roce 1507, zvonice Giralda, původní minaret z 12. století a palácový komplex Alcázar (také z 12. století) jsou nejznámějšími městskými památkami. Alcázar je rovněž známý svými krásnými zahradami. 

Historické centrum Sevilly je se malými úzkými uličkami a pěknými bary nabízejícími tapas lákadlem samo o sobě.