Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Sevilla

Napadlo vás někdy vzít si volno a jet do Sevilly? Na tomto dechberoucím místě stojí za to každý den, který tam strávíte! Udělejte si radost a využijte jednu z mnohých místních služeb pronájmu aut a zajistěte si bezproblémový cestovatelský zážitek. Jakmile se rozhodnete, která turistická lákadla musíte vidět, a zarezervujete si svůj pronájem auta, budete připraveni prozkoumat zázraky Andalusie.

Průvodce po Seville

Autopůjčovna Sevilla
Půjčovna Aut Sevilla

Sevilla je hlavním a zároveň největším městem regionu Andalusie na jihozápadě Španělska. Bezpochyby je to jedno z nejzajímavějších míst Pyrenejského poloostrova. Jen na území starého města najdete hned tři památky zařazené na seznamu UNESCO, a to je jen začátek. Město toho nabízí mnohem víc než malebné výhledy. Sportovní fanoušci si jméno města jistě spojí s úspěšným fotbalovým klubem, který tam sídlí, Sevilla FC.

V Seville je opravdu těžké se nudit, protože město je přímo naplněno krásnými památkami. Tou nejspíš nejpůsobivější je obrovská gotická katedrála se zvonicí La Giralda. Budovy na Pyrenejském poloostrově mají jednu nezaměnitelnou vlastnost, která zaujme oko každého turisty. Na fasádách dominuje zvláštní kombinace tvarů a barev díky půvabným kachličkám (španělsky azulejo) umístěným na zdech. Budete mít příležitost je spatřit během procházky po městě.

V Seville žije více než 690 000 lidí (okolo 1,5 milionu v celé metropolitní oblasti), což z ní dělá největší město regionu a čtvrté největší město Španělska. Ačkoli leží ve vnitrozemí, hlavní město Andalusie se chlubí svým přístavem postaveným 80 km od Atlantského oceánu. Tato výjimečná stavba je jediným říčním přístavem v celé zemi. Pokud ve vás jen pomyšlení na oceán a přístav vzbuzuje chuť cestovat ještě více, můžete se poohlédnout po oblíbených destinacích poblíž, například po městech Málaga, Córdoba a Cádiz.

Pokud léto není vaším oblíbeným ročním obdobím, zvažte návštěvu Sevilly raději někdy jindy. V červenci a srpnu teploty často přesahují 35 stupňů. Na druhou stranu zimy bývají spíše mírné s průměrnými teplotami okolo 11 stupňů. Nehledě na počasí si mohou turisté užívat roztomilé restaurace, kterých je ve městě plno a v nichž mohou ochutnávat vynikající španělské tapas a místní vína.

Objevujte okolí se svým pronajatým autem

Sevilla byla ve středověku jedním z největších měst a dodnes má její historická část vcelku významnou rozlohu. Naštěstí díky pronájmu auta uvidíte všechny skryté poklady, aniž byste se příliš vyčerpali. Rozhodně nesmíte minout Alcazar. Někteří turisté tento královský palác znají z oblíbeného televizního seriálu Hra o trůny. A pokud vy ne, jeho návštěva je zaručeným skvělým zážitkem. Z letiště je k němu cesta dlouhá asi 15 km a zabere vám asi 20 minut.

Pokud chcete aspoň na chvíli utéct horku, ideální možností je Isla Magica. Tento sevillský „magický ostrov“ je zábavním parkem, v němž si užijete nejen tradiční atrakce jako kolotoče nebo filmové show. Můžete také relaxovat ve velkém jezeře, ve kterém se příjemně zchladíte. Sbalte si všechno nezbytné vybavení do auta a můžete vyrazit. Park se nachází 12 km daleko od letiště a dojedete tam asi za 15 minut.

Pokud chcete prozkoumat města mimo Sevillu, za návštěvu rozhodně stojí starobylý Cádiz se svými ikonickými bílými budovami a více než stovkou strážních věží. Návštěvníci se také mohou projít přes náměstí bující životem nebo vyzkoušet čerstvé delikatesy na místním rybím trhu. Je to poměrně nenáročný výlet, ze Sevilly by vám cesta neměla zabrat déle než hodinu a půl a ujedete zhruba 130 km.

Letiště

V blízkém okolí Sevilly leží jedno letiště, které je známé pod názvy San Pablo nebo jednoduše letiště Seville. Každý rok odbaví více než 5 milionů pasažérů. Od centra města není daleko, nachází se jen asi 10 km severovýchodně od Sevilly.

Přímo na letišti se cestovatelům nabízí mnoho možností pronájmu auta. Můžete vybírat z různých nabídek a aut, k dispozici je široká škála značek a modelů, od luxusních po užitkové vozy. Navíc jsou místní ceny velmi dobré, obzvlášť v porovnání s ostatními španělskými letišti. Dostupné autopůjčovny zahrnují Avis, Europcar, Hertz, Sixt, National Atesa a Enterprise Rent-A-Car.

Na sevillském letišti je i mnoho jiných dostupných služeb. Cestující čekající na lety do Paříže, Londýna, Říma, Lisabonu nebo jakékoli jiné destinace mohou navštívit outletové obchody nebo si odpočinout v občerstveních a kavárnách. Zajímavé také je, že krásná architektura vnitřku budovy má zobrazovat zlaté hřeby sevillské kultury.

Doprava

Řídit auto po starém centru města Sevilly může být poněkud náročné, protože do některých oblastí je autům vjezd zakázán. Rozhodně se vyplatí mít pronajatou GPS navigaci nebo online mapy, které vám poradí s nalezením trasy. Hledání volného místa na stání na ulici vám může zabrat opravdu hodně času, a tak je většinou snazší využít parkoviště. Hodí se vědět, že během siesty bývají některá parkoviště zadarmo.

Stejně jako jinde platí, že když si dáte pozor na práce na silnici a dopravní špičku, nebudete se muset dopravy příliš obávat. Cesty jsou většinou v dobrém stavu a jezdit po dálnicích je radost. Co se týče rychlostních limitů na španělských cestách, obecná pravidla jsou následující: 120 km/h na dálnicích, 90 km/h na mimoměstských cestách s jedním pruhem v každém směru a 50 km/h ve městech.