Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Mnichov

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mnichov zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mnichov miniguide

Autopůjčovna Mnichov
Půjčovna Aut Mnichov

Potřebujete si půjčit auto na dovolené v Mnichově? Pronájem auta je v jižním Německu oblíbený, protože umožňuje nezávislé cestování po regionu. Porovnáním cen různých autopůjčoven najdete nejlepší nabídky. Pokud přiletíte na mezinárodní letiště v Mnichově, může být nejpraktičtější možností vyzvednutí vozu právě tam. Své pronajaté auto si ovšem můžete vyzvednout také v centru města. 

Obecné informace o Mnichově

Mnichov se nachází v jihovýchodní části Německa na řece Isar a je hlavním městem spolkové země Bavorsko. S 1,3 miliony obyvatel (2008) se jedná o třetí největší město v zemi po Berlínu a Hamburku.

Mnichov, založený v roce 1158, je dnes považován za významné obchodní centrum a dopravní uzel. Město má navíc největší univerzitu v zemi a je známé svými vědecko-technickými muzei. „Deutsches Museum“, které nabízí interaktivní výstavy pro celou rodinu, je největším evropským muzeem vědy a techniky. 

Mnichov zaznamenává velký příliv turistů a k nejpopulárnějším zajímavostem patří staré město se středověkými budovami. Nachází se tam bývalá královská rezidence „Alter Hof“ z roku 1253 nebo radnice se slavnou zvonkohrou, která byla postavena v novogotickém stylu v letech 1867–1908. Najdete tam také „Frauenkirche“ z roku 1271 se svými dvěma 99 metrů vysokými věžemi, z nichž jedna je přístupná veřejnosti. 

Mnichov nabízí několik barokních a rokokových budov ze 17. a 18. století včetně Theatinerkirche, bývalého královského paláce Residenz a krásného letního zámeckého sídla Nymphenburg z roku 1674. 

Ve měste se nachází různá divadla, operní domy a muzea. Nejznámějšími muzei umění jsou Stará, Nová a Moderní pinakotéka s expozicemi z různých období. 

Mezi další zajímavosti v Mnichově patří Muzeum divadelní historie, Englischer Garten (jeden z největších veřejných parků na světě, zřízený na konci 18. století), muzeum BMW, zoologická a botanická zahrada a Olympijská věž – 291 metrů vysoký televizní vysílač postavený v roce 1968. Věž disponuje vyhlídkovou plošinou pro návštěvníky ve výšce 171 metrů a otáčející se restaurací. 

Nabízíme možnost cenově dostupného pronájmu auta na několika místech v centru Mnichova a na letišti. Díky našemu uživatelsky přívětivému vyhledávači získáte během několika sekund přístup k nízkým cenám a volným vozům. Po rezervaci obdržíte okamžitě potvrzení objednávky a informace o tom, ke které autopůjčovně byste měli zamířit. 

Letiště

Letiště Mnichov (MUC) leží 29 km severovýchodně od centra města a je také známé jako letiště Franze Josefa Strausse. V příletové hale letiště se nachází několik autopůjčoven, včetně společností Avis, Hertz, Enterprise, Europcar, Sixt a Rent a Terstappen. 

Doprava

Mnichov je dopravní uzel s přístupem na 6 dálnic. Státní silnice jsou dobré a mají dostatečné dopravní značení. Kromě dálnic můžete využít i malebné romantické venkovské silnice. 

Pokud pojedete do centra Mnichova, měli byste být připraveni na značné kolony, zejména během dopravní špičky. Výzvou může být také nalezení parkování v centru, ale naštěstí má město velké parkovací garáže mimo centrum podél dálnice. Odtud se můžete dostat autobusem do svého cíle. Parkovací garáže naleznete také v centru a některé hotely nabízejí parkování pro hosty. 

Tipy na výlety

Se zapůjčeným autem máte v Mnichově možnost podniknout výlety a podívat se do více míst v regionu. Oblíbenou volbou je cesta do rakouského Salcburku, který se nachází 144 km jihovýchodně od Mnichova. V Salcburku se narodil slavný hudební skladatel Mozart, jehož dům byl přeměněn na muzeum. Oblíbenou turistickou atrakcí je pevnost Hohensalzburg z roku 1077, která se nachází na kopci nad městem a ročně přivítá zhruba 1 milion návštěvníků. 

Další tip, kam vyrazit s pronajatým autem, je jednodenní výlet do jednoho z nejlépe dochovaných středověkých měst v Evropě, Rothenburgu ob der Tauber. Město se nachází 248 km severozápadně od Mnichova nedaleko dálnice A7. 

Část starého města byla zničena během druhé světové války, ale později byla obnovena. 

Rothenburg ob der Tauber, který má odhadem 11 000 obyvatel, je romantickým městem s městskými hradbami ze 13. století, úzkými uličkami a krásným dřevěným hrázděním. Na náměstí můžete navštívit radnici s 52 metrů vysokou věží, z jejíhož vrcholu je nádherný panoramatický výhled na město a okolí. Dalším oblíbeným místem je kostel sv. Jakuba z 15. století. Staré město je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. 

Oblíbenou destinací, kam vyrazit z Mnichova zapůjčeným vozidlem, je také slavný Neuschwanstein. Zámek vystavěný v roce 1868 se nachází v malebném prostředí, 26 km jihozápadně od Mnichova. Neuschwanstein, který připomíná pohádkový hrad s krásnými věžemi a věžičkami, ročně uvítá 1,4 milionu návštěvníků.