Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Mnichov

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Mnichov zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Mnichov miniguide

Autopůjčovna Mnichov

Půjčovna Aut Mnichov

Mnichov se nachází na jihozápadě Německa , na řece Isar a je hlavním městem Bavorska.Město má 1,3 milionu obyvatel (2008), a je třetí největší město v zemi poBerlíně a Hamburku .

Mnichov byl založen v roce 1158 a dnes je významným obchodním centrem a brány. Navíc, město má v zemi největší univerzitou, a je známý pro své vědecké a technické muzea. „Deutsches Museum“ je v Evropě největší technické muzeum s interaktivními exponáty pro celou rodinu.

Mnichov je prožívá hlavní turistickou příliv, a staré město s jeho středověkých staveb jsou jedním z nejoblíbenějších památek. Zde si můžete prohlédnout „Alter Hof“ – bývalá královská rezidence z roku 1253, radnice v neo-gotickém slohu 1867 – 1908 (s jeho slavnou zvonkohra), a „Frauenkirche“ od 1271 – se dvěma věžemi z 99 metrů, kde jeden je otevřené pro veřejnost.

Mnichov má také několik barokních a rokokových staveb od 1600 – a 1700 – včetně Theatinerkirche, Prince Residenz paláce a krásné letní palác Nymphenburg od 1674.

Město má mnoho divadel, operních domů, muzeí a galerií.Starý, nový, moderní a Glyptothek jsou tři nejznámější muzea umění – s exponáty z různých epoch.

Ostatní památky v divadle muzea v Mnichově, dále jen „Englischer Garten“ (jeden z největších parků na světě – byl postaven v pozdní 1700), BMW muzeum, zoologické a botanické zahrady a Olympic Tower – 291 meter vysoká televizní věž Postaven v roce 1968. Návštěvníci se mohou dostat do věže, kde je vyhlídková plošina 171 ft nad zemí, a otočné restaurace.

Mnichov Mezinárodní letiště leží 37 km severovýchodně od centra města

Levnaautopujcovna.cz nabízí levné autopůjčovny na několika místech v centru Mnichova a na mnichovském letišti. Použijte náš vyhledávač uživatelsky přívětivé a přístup k levným cenám a pronájem automobilů k dispozici během několika sekund. Po rezervaci Vás bude brzy obdržíte potvrzení objednávky a od autopůjčovny poskytovatelů konzultovat s.

Čeština