Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Gran Canaria

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Gran Canaria zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Gran Canaria miniguide

Autopůjčovna Gran Canaria
Půjčovna Aut Gran Canaria

Hledáte nejlevnější možný pronájem auta na Gran Canarii? Pokud tam jedete na dovolenou, pronájem auta může přijít vhod a umožní vám se jednoduše během pobytu pohybovat po ostrově. Je zde mnoho skvělých míst, která stojí za to navštívit. Pronájem auta je nejlepší start k cestě do vaší oblíbené destinace. 

Na Gran Canarii je pronájem auta velmi častý. Většina lidí se rozhodne pro jeho převzetí na letišti. Doporučujeme vám si auto včas zamluvit, abyste dostali přesně takové, jaké si přejete. 

O Gran Canarii

Gran Canaria se nachází mezi ostrovy Tenerife a Fuerteventura. Žije tam více než 800 000 obyvatel. Zhruba polovina populace žije v hlavním městě, Las Palmas de Gran Canaria. 

Gran Canaria je perfektní místo pro rodinnou dovolenou a pro návštěvníky jakéhokoliv věku. O ostrově se často mluví jako o miniaturním světadíle, a to díky jeho rozmanité přírodě a klimatu. Krátery vulkánů, exotické parky a nádherná pobřeží jsou jen několika málo atrakcemi, které Gran Canaria nabízí. Na ostrově se určitě nikdy nudit nebudete. Prozkoumejte písečné duny Maspalomas, které vypadají jako ty na Sahaře, projeďte se na velbloudovi nebo navštivte krokodýlí park Roque Nublo. Botanickými zahradami, návštěvami jeskyní nebo potápěním to teprve začíná – a můžete si dopřát i další exkurze. A nezapomeňte na malebné městečko Puerto de Mogán, přezdívané „Malé Benátky“, a to díky centru plnému kanálů. 

Mezinárodní letiště Gran Canaria je jediným letištěm na ostrově. Kvůli největšímu počtu odbavených pasažérů ve Španělsku je označováno za nejvytíženější letiště v zemi. 

Letiště

Mezinárodní letiště Gran Canaria (LPA) se nachází 18 km jižně od hlavního města a nejčastěji jsou na něm odbavovány charterové lety. Nachází se zde několik autopůjčoven, včetně firem jako Avis, Cicar, Europcar, Goldcar, Hertz a Top Car Reisen. 

Doprava

Gran Canaria má dobře rozvinutou dopravní síť. Dálnice GC-1 se táhne podél pobřeží od hlavního města Las Palmas do města Puerto de Mogán na jihu ostrova. Vzdálenost činí pouhých 78 km a po cestě se nacházejí nejpopulárnější letoviska jihu, včetně míst jako Playa del Inglés, Maspalomas, San Agustín a Puerto Rico. 

Dálnice GC-2 vede od Las Palomas na západ ve směru do přístavu Agaete, kde staví lodě plující na ostrov Tenerife. 

Blíž ke středu Gran Canarie se také nacházejí dálnice a meziměstské silnice. Některé úseky ale mohou být úzké a klikaté. 

Gran Canaria se pyšní nádhernou krajinou s mnoha plážemi podél celého pobřeží. Pokud si pronajmete auto, snadno a rychle se dopravíte po ostrově.