Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Kodaň

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kodaň zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kodaň miniguide

Autopůjčovna Kodaň

Půjčovna Aut Kodaň

Kodaň leží na ostrově Sjaelland na Øresund, a je hlavním městem Dánska .Ve městě sám o sobě je. 670.000 obyvatel (2008), zatímco v metropolitní oblasti žije téměř 1,2 milionu. Město bylo založeno v 1100s.

Jako hlavní město s dlouhou historií Kodaňě, samozřejmě, řadu zajímavých památek – a to jak z historických a dalších druhů. Některé ty nejvíce slavná socha je Malá mořská víla na Langelinie, kulatá věž (postavená v roce 1642 jako volně stojící věž Trinitatis kostel) a Tivoli (Skandinávie nejznámější zábavní park, který se otevřel v 1843).

Jinak, tam je několik velkých Stavba zámku v Kodaňi, kde Amalienborg Palace, je nejdůležitější. Byl postaven jako královská rezidence v letech 1748-1760, a ještě je dánský monarcha hlavní bydliště. Rosenborg hradu, který se nachází v krásném parku Kongens Už je z nejstarších hradů ve městě. Byl postaven v roce 1632 – a v současné době sídlí historické muzeum. Christiansborg Palace na Slotsholmen byla poprvé uvedena v roce 1730, ale později byl zničen ve dvou požárů. Dnešní Christiansborg byl slavnostně otevřen v roce 1907, a to udržuje parlament, Nejvyšší soud a dánský premiér.

Ostatní starší stavby ve městě jsou nejstarší části univerzity v Kodaňi, který byl založen již v roce 1479 (nejstarší). Blízko ležela kostel sv Petriho z roku 1586. Jinak, tam je několik velkých parků v Kodaňi, kde velké Ørstedsparken je jedním z nejoblíbenějších rekreačních oblastí.

Jinak, Kodaň má bohatý kulturní život, a na muzeum vpředu musí být uvedeny zejména Národního muzea, a umělecké instituce, Státní muzeum umění, Ny Carlsberg Glyptotek a Thorvaldsen muzeum (který má svůj původ v slavného sochaře Bertel Thorvaldsen). Město nejnovější kulturní atrakcí je impozantní budova opery v Holmen, který byl slavnostně otevřen v roce 2005.

Kodaň má samozřejmě také živé a rozmanité obchody a nočním životem. Pěší zóny „planetária“ je jedním z nejznámějších ve Skandinávii je nákupní oblast – a ve starém přístavu Nyhavn oblasti (stejně jako v dřívějších dobách měli poměrně špatnou pověst) je příjemné restaurace v řadě.

Kodaň Kastrup Airport , což je Skandinávie je největší letiště se nachází na Amager, 8 km jihovýchodně od centra Kodaňě.

Všechny ceny na pronájem automobilu v Kodaňi patří pojištění odpovědnosti, a to i pojištění podnikatelů, pojištění krádeže a veškeré letištní poplatky. Pronájem automobilu v Kodaňi nebyla nikdy levnější. Ceny jsou v porovnání z dobře známých firem, jako je Sixt, Alamo, Hertz, Budget a Europcar.

Čeština