Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Malmö

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Malmö zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Malmö miniguide

Autopůjčovna Malmö
Půjčovna Aut Malmö

Pobřežního města Malmö se nachází v jižním Švédsku, a je součástí Skåne kraj.Město leží na Øresund – právo na Kodaň v Dánsku. Z Malmö je silniční a železniční spojení do Dánska přes připojení Oresund.

Malmö je ve Švédsku 3 největší město po Stockholmu a Göteborgu, s 286.500 obyvateli (2009).Město má bohatou kulturu, velké nákupní a pulsující noční život s restaurací, hospod, nočních klubů a kasin. Navíc, tam je několik velkých parků a zelených ploch.

Staré Město – historické části středověku je jedním z turistických atrakcí Malmö. Funkce zahrnují Radnice z roku 1546, Dringenbergska farmy od 1300s, Jörgen Kock dům z roku 1523 a sv Petriho katedrála z 1332

Malmöhus hrad z roku 1500 je také populární atrakce. Město má také muzea umění a kulturní a přírodní historie muzea, a leží mimo zámecký park.

Folkets Park v Malmö je velkým lákadlem pro rodiny s dětmi. Zde najdete mnoho aktivit a zábavní park s velkým ruské kolo. Také vodní park „Aq-va-kul“ stojí za návštěvu.

Podél pobřeží jsou krásné pláže v létě, a Ribersborg pláž je město je nejoblíbenější pláž.

Malmö – Sturup letiště je 30 kilometrů jihovýchodně od centra města.