Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Malmö Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Malmö Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Malmö Letiště miniguide

Autopůjčovna Malmö Letiště
Půjčovna Aut Malmö Letiště – Foto: © Jorchr

Malmö letiště, také volal Sturup Airport (IATA: MMX), se letiště nachází mimo Svedala asi 28 km od Malmö, 26 km od Lundu a 55 km od centra Kodaňě. K dispozici je kyvadlová doprava z letiště na obou Malmö a Lund, a tam jsou plány na výstavbu železnice do Kodaňě. Autopůjčovna společnosti představovaly jsou Avis, Europcar, Hertz, Budget, Mabi a Sixt.  1.527.220 cestujících navštívil Malmö letiště v roce 2009, a je Švédsko 5 Největší letiště.To je navštívilo mnoho charterových letů především létání v období od ledna do června, do destinací v jižní Evropě a Turecku. Celý tři různé společnosti létající do Bagdádu z Malmö.

Malmö Letiště má 5 různých barů, kaváren a restaurací a tři obchody, které patří duty-free shopu. Ostatní vybavení patří internetové kavárny, konferenční centrum, bankomat. Best Western Hotel Sturup Airport se nachází na letišti.