Autopůjčovna Turecko

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Turecko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Turecko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Turecko miniguide

Turecko

Půjčovna Aut Turecko

Turecko leží na hranici mezi Evropou a Asií, a má 76,8 milionu obyvatel (2009). 97% země leží v Asii – velký poloostrov Anatolie (Malá Asie), a pouze 3% z Turecka leží v Evropě.

Země má pobřeží u Středozemního moře na jihu, v Egejském moři na západě a Černé moře na severu. Marmarské moře, se rovněž nachází na severu, spojuje jak s Černým mořem a Egejským mořem. Turecko hraničí zemí Řecko , Bulharsko , Arménie, Ázerbajdžán, Gruzie, Sýrie , Íránu a Iráku.

Turecko je krajina se sestává většinou z vysočiny a horské řetězy. Nejvyšší bod je Ararat, což je 5137 m. Země má rozmanité klima. Pobřežních oblastí na jihu a západě mají typické středomořské klima s mírnými (často vlhké) zimy a suchá, horká léta. Vnitrozemí má více kontinentální klima.

Základní kapitál Ankara je druhým největším městem s 4,3 milionu obyvatel (2008).Ankara je

mírně severozápadně od centrální části země, a je důležité ekonomické centrum pro region.Esenboga mezinárodní letiště je 28 km norøst města.

Istanbul je největší město země s 11,3 miliony obyvatel.Jiných hlavních měst v Turecku, Izmir , Bursa, Adana , Gaziantep , Konya a Antalya .

Antalya se nachází na pobřeží Středozemního moře a nabízí velký charterové cestovní ruch v letním období. Také je přístav Alanya na pobřeží Středozemního moře považují za populární přímořské letovisko pro turisty. Tato oblast je často nazývána „turecká riviéra“.

Turecko má asi 15 mezinárodních letišť. Atatürkem mezinárodní letiště je země je hlavní mezinárodní letiště. To je lokalizováno 24 km západně od centra města Istanbul.

Pamatujte, že čím dříve si knihu pronájem automobilu v Turecku, tím levnější bude. Zkuste vyhledávač dál a být překvapen nízkými cenami pronájem aut v Turecku.Nejpopulárnějšími destinacemi jsou v Turecku forbilutleie Alanya, Antalya, Bodrum a Istanbul.

Čeština