Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Konya

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Konya zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Konya miniguide

Autopůjčovna Konya
Půjčovna Aut Konya Půjčovna Aut Konya

Půjčovna Aut Konya

Konya se nachází v jihozápadní části Turecka a je hlavním městem provincie Konya.Město se nachází asi 1000 metrů nad mořem a je asi 230 km do hlavního městaAnkary. Počet obyvatel ve městě byla odhadnuta na více než 1 000 000 v roce 2009 a toto číslo vzroste na téměř 2 miliony jestliže jeden očekává okolí. Konya je jedním z nejstarších měst s kontinuální osídlení a byl založen kolem roku 5000 př. nl Kr.

Konya má mnoho atrakcí nabízí, včetně Iplicki mešita, která byla postavena v 1200s, Ala Eddins palác z roku 1220 a od 1221 Alaeddin mešita, která je nejstarší mešita ve městě. Mevlana Muzeum je také nazývána,, zelenou Mausoleum a je neuvěřitelně krásná mauzolea, která byla dokončena v roce 1274. Chcete-li se dozvědět více o historii, můžete navštívit archeologické muzeum, které Konyan exponáty starověké artefakty jako sarkofág římské, řecké a římské keramiky nápisy.

Konya Letiště se nachází asi 20 km mimo město.