Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ankara

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ankara zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ankara miniguide

Autopůjčovna Ankara
Půjčovna Aut Ankara

Ankara je hlavním a druhým největším městem v Turecku po Istanbul s populací přibližně 3 500 000 (2008).Ankara patří do provincie stejného jména a je centrálně umístěný na západ Turecka. Ve městě se dříve jmenovala jako Ancyra a Angora a bylo důležitým centrem už v Hittite období od ca. 1800 př.nl Kr. V 1. století po narození Krista bylo hlavním městě Ankaře v římské provincii.

Tam je několik historických památek v Ankaře, včetně ruiny římských lázní postavený v 200-století AD Kr. a Augustův chrám a Řím je chrám od ca. roku 20 př.nl Kr.Alaaddin mešita byla postavena v 1100s, zatímco Kocatepe mešita, která byla postavena v letech 1967 a 1987, je největší mešita ve městě. Tam je mnoho parků v Ankaře, který je vybaven zábavní park, rybník a labutě, a botanická zahrada.

Ankara letiště, Esenboga mezinárodní letiště se nachází asi 30 km od Ankary.