Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Istanbul

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Istanbul zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Istanbul miniguide

Autopůjčovna Istanbul
Půjčovna Aut Istanbul

Istanbul je největší město v zemi s populací přes 11 000 000 (2009), což odůvodnění 5 největší na světě. Istanbul se nachází jak v Asii a Eu křičel jako město se nachází na Bosporu, který od sebe odděluje dva kontinenty.Město bylo založeno v roce ca. 600 př.nl Kr. a byl nazýván Constantinople od 330 nl Kr. do roku 1930. Do roku 1923, Istanbul, město Turecka.

Existuje mnoho starých hradů, tvrzí a památek v Istanbulu, egyptský obelisk, který byl sem z Egypta v roce 390 nlKr. Jeden z nejslavnějších bazary v kryté bazar v Istanbulu s osmi porty, postavený v roce 1461 Chcete-li se dozvědět více o historii, můžete navštívit patří archeologické muzeum. Bosphorus Zoo je park s zoo, akvárium, ptačí rezervace a botanická zahrada.

Tam jsou dvě mezinárodní letiště v Istanbulu, z nichž největší se nazývá Atatürk mezinárodní letiště se nachází cca. 25 km mimo město.