Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Alicante

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Alicante zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Alicante miniguide

Alicante

Půjčovna Aut Alicante

Alicante je hlavním městem provincie Alicante a leží na pobřeží Středozemního moře, a od jeho přístavu vyváženy rozinky, víno, ovoce a olivový olej. Alicante je druhé největší město v regionu Valencie s počtem obyvatel cca. 315000 (2009) ve městě a více než 450 000 v metropolitní oblasti. Toto je Španělsko osmou největší metropolitní oblast a město je jedním z nejrychleji rostoucích v zemi.

Mnoho lidí spojuje Alicante s dlouhými plážemi, palmami a zelené moře, a město je velmi populární turistickou atrakcí. Kromě toho, Alicante je historické město, které bylo založeno Féničany v roce 325 př.nl Kr. Ve starém městě můžeme vidět mnoho historických budov a atrakcí, včetně středověkého hradu Santa Barbara je jedním z největších v zemi. Alicante je velmi bohatá hranice města s četnými parky, jako je Mount Benacantil s eukalypty. Karneval v únoru a Velikonoce festivalu je jen jedním z několika slavností koná každý rok.

Letiště Alicante se nachází asi 10 km mimo město

Alicante a Alicante letiště je nejoblíbenější destinací pro rezervaci pronájem vozu ve Španělsku .To je extrémně konkurenční, takže ceny jsou velmi nízké.Levnaautopujcovna.cz udělat maximum, aby tlačit ceny dolů, a aby brzy, můžete dostat auta u studny pod $ 100 za den, pokud si objednáte více než 5 dní. Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta na několika místech v oblasti Alicante, také v Alicante letiště. Některé z našich pronájem automobilů patří: Peugeot 107 a 207, Ford Fiesta, Volkswagen Golf, Ford Estate, Citroen Picasso, VW Touran – 7 míst, Alfa 159, Audi A4 a.

Čeština