Autopůjčovna Španělsko

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Španělsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Španělsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Španělsko miniguide

Španělsko

Půjčovna Aut Španělsko

Španělsko (přibližně 40 milionů obyvatel) se rozkládá na ploše 504.782 km2 a je největší země na Pyrenejském poloostrově (Pyreneje poloostrov). Na severu, ve Španělsku má společnou hranici s Francií a Andorrou – a na západě Portugalska .Jinak, země má dlouhé pobřeží na pobřeží Středozemního moře na západě a jihu – a Atlantský oceán na západě (jižně od Biskajského zálivu) a jih (západně od Gibraltaru). Španělské země mimo Pyrenejského poloostrova musí Kanárských ostrovů u severozápadního pobřeží Afriky a na Baleárských ostrovech souostroví ve Středozemním moři je zmíněn.

Tam je několik hlavních horských pásem ve Španělsku. Největší a nejznámější je Pyrénées na severu a Sierra Nevada na jihu (kde nejvyšší hora na španělské pevnině – Mulhacén   (3478 m.) se nachází).Španělské Plateau dominuje jinak vnitřek země, zatímco oba na východ a na západ od Gibraltar jsou dlouhé úseky písečných pláží (včetně Costa del Sol a Costa Blanca) – který dělal těchto oblastí z nejoblíbenějších turistických oblastí ve Španělsku – když se podíváte od Kanárských ostrovů a Baleárských ostrovech.

Klimatické podmínky ve Španělsku velmi různí, ale může být ostře rozdělena do tří hlavních typů: Podél pobřeží na východě a jihu je klima středomořské se suchým, horkým létem – zatímco podél severního pobřeží Atlantiku pobřežní klima. Zbytek země je charakterizována kontinentální klima vnitrozemí.

Město Madrid leží na španělském plošině, a je také země sørste město (3,2 milionu obyvatel – cca. a 7 milionů v městské oblasti).Jiná hlavní města jsou Barcelona ,Valencie , Sevilla , Zaragoza a Malaga .

Španělsko je největším letištěm je mezinárodní letiště Barajas v Madridu – ale také Barcelona International Airport (El Prat) a Alicante letiště má velký provoz.

Levnaautopujcovna.cz má jeden z nejlepších výběr pronájem aut ve Španělsku. Když si půjčíte auto přes nás máte zaručeno, nízkou cenu na pronájem auta ve Španělsku, jak jsme si ceny od několika firem. Půjčovna aut ve Španělsku nebyla nikdy levnější. Proveďte vyhledávání ve vyhledávači na a užasnete na nízké ceny a široký výběr.

Čeština