Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ibiza Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ibiza Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ibiza Letiště miniguide

Autopůjčovna Ibiza Letiště
Půjčovna Aut Ibiza Letiště

Ibiza Airport (IBZ) se nachází 7 km jihozápadně od města Ibiza. Autobusy jezdí mezi Ibiza letiště a města. Autopůjčovna společnosti, které jsou přítomny na letišti je Auriga koruna, Národní Ates, Avis, Europcar a Hertz. 4.647.487 cestujících navštívil Ibiza letiště v roce 2008. To je hlavní základnou pro letecké společnosti Vueling. Kolem devíti různých leteckých společností poskytujících služby na letišti s destinacemi na asi 25 různých místech v Evropě. Letiště bylo poprvé otevřeno a používáno jako vojenské letiště v průběhu španělské občanské války (1936 – 39).  Ibiza Airport má dobrý výběr jídel a nápojů prodejen a obchodů. Zařízení na letišti prostředky lékárny, kaple, první pomoc, cestovní kanceláře, bankomatů a na poštách.Nejbližší hotely se nachází v Playa d’en Bossa.