Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Trondheim

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trondheim zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trondheim miniguide

Trondheim

Půjčovna Aut Trondheim

University of Trondheim město (170.000 obyvatel v roce 2010) se nachází v jižní-Trøndelag kraj – tím Nidelva skončila v Trondheimu fjordu. Město bylo založeno v roce 997, které Viking král Olav Tryggvason, a byl kapitál v období 1030 – 1217

Trondheim je dnes oblíbenou turistickou destinací, a je také významným obchodním centrem a dopravním uzlem v regionu. Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes ) přístaviště ve městě denně.

Majestátní katedrála – začala v 1100s – je město je největší turistickou přijatých opatřeních a Norska je národní svatyně. Katedrála je také jeden z nejzajímavějších Skandinávii středověkých staveb.

Dalších památek v Trondheimu, včetně vysoký sloup se sochou Olav Tryggvason, který stojí na náměstí v centru města, Staré Město Most s jeho vyřezávané dřevěné portály, Panny Marie Kostel od 1200s, Arcibiskupský palác – stavební bloky kamene z 1200s, Kristiansten tvrz z 1648 a Munkholmen – malý ostrov nachází 2 km od centra města v Trondheim, Norsko – kde můžete vidět část Munkholm tvrze z roku 1600.Existuje trajektové spojení na ostrov, který je také vyhledávanou rekreační oblastí s dobrými plavání.

Trondheim má několik muzeí – včetně NTNU muzea (univerzitní muzeum přírodní a kulturní historie), námořní muzeum, vědecké centrum (populární vědy činnost centra s planetáriem), Ringve Muzeum (Národní muzeum hudby a hudebních nástrojů), botanická zahrada, Židovské muzeum v Praze – a řada muzeí umění a galerií.

124 meter vysoké Tyholttårnet je populární turistická atrakce v Trondheimu. Návštěvníci si nádherný výhled na město z věže je paluba pozorování, která se nachází 70 metrů nad zemí. Můžete také navštívit otáčivé restauraci „Egon“.

Trondheim letiště – Værnes nachází 32 kilometrů východně od centra města

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut ve městě Trondheim a Trondheim Værnes letiště .Máme dobrý výběr pronájem automobilů na obou destinacích a některé vozy je možné pronajmout Toyota Yaris, Ford Focus Estate, VW Golf, Audi A3, BMW 3-Series, Toyota a minibus Mercedes C třídy. Zkuste vyhledávač a rezervovat pronájem auta ve 3 snadných krocích.

Čeština