Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Trondheim

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Trondheim zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Trondheim miniguide

Trondheim
Půjčovna Aut Trondheim

Potřebujete si půjčit auto v Trondheimu? A možná také hledáte nejlevnější půjčovnu na stanovené období? Porovnáním cen autopůjčoven online můžete ušetřit peníze, protože rezervace auta s dostatečným předstihem před odjezdem se vyplatí. Ať už do Trondheimu jedete na dovolenou nebo na služební cestu, určitě najdete půjčovnu aut, která bude vyhovovat vašim potřebám i rozpočtu. 

O Trondheimu

Univerzitní město Trondheim (170 000 obyvatel v roce 2010) se nachází v kraji Sør-Trøndelag, u řeky Nid ústící do Trondheimského fjordu. Město bylo založeno v roce 977 vikingským králem Olavem Tryggvasonem a v letech 1030-1217 bylo hlavním městem Norska

Dnes je Trondheim oblíbeným turistickým cílem, významným obchodním centrem a dopravním uzlem regionu. Hurtigruten (norský lodní systém dopravy podél pobřeží) mezi Bergenem a Kirkenesem je důležitou veřejnou pobřežní stezkou přepravující cestující i náklad. 

Největší turistickou atrakcí města je majestátní katedrála Nidarosdomen, která je zároveň národní norskou svatyní. Její stavba byla zahájena v 11. století. Nidarosdomen je rovněž považován za jednu z nejzajímavějších středověkých staveb severu. 

Mezi zajímavostmi v Trondheimu můžete dále najít sloup se sochou Olava Tryggvasona stojícího v centru města, starý městský most s vytesávanými portály, kostel „Vår Frue“ ze 13. století, komplex kamenných budov Erkebispegården ze stejného období, pevnost Kristiansten Festning z roku 1648 a malý ostrov Munkholmen vzdálený 2 km od centra Trondheimsfjorden, kde také můžete spatřit trosky pevnosti Munkholm ze 16. století. Na ostrov, jenž je zároveň rekreační oblastí s možností koupání, lze dojet trajektem. 

Město Trondheim se může pyšnit několika muzei: NTNU Vitenskapsmuseet (Univerzitní přírodovědecké muzeum s kulturními výstavami), Námořním muzeem, Vitensenteret (populární vědecké centrum s planetáriem), Muzeem Ringve (Národní muzeum hudby a hudebních nástrojů), botanickou zahradou, židovským muzeem a řadou uměleckých muzeí a galerií. 

124 metrů vysoká věž Tyholttårnet je oblíbenou turistickou atrakcí v Trondheimu. Návštěvníkům nabízí nádherný výhled na město z vyhlídky umístěné 70 metrů nad zemí. Dá se tu také navštívit rotující restaurace „Egon.“ 

Pronájem auta nabízíme jak v centru města, tak na letišti Trondheim Værnes. Na obou místech máme k dispozici široký výběr vozů. Lze si pronajmout auta jako jsou Toyota Avensis, Ford Focus Estate, Volkswagen Golf, Audi A3, BMW řady 3, Toyota Minibus nebo Mercedes C třídy. Vyzkoušejte náš vyhledávač výše a rezervujte si své auto jen ve třech jednoduchých krocích. 

Letiště

Mezinárodní letiště Trondheim Lufthavn-Værnes (TRD) se nachází 33 km východně od centra města. Vpravo od příletové haly, v samotné budově letiště, sídlí hned několik poboček autopůjčoven: Avis, Hertz, Europcar, Sixt a Budget. 

S půjčeným autem máte možnost prozkoumat okolí Trondheimu, aniž byste museli spoléhat na veřejnou dopravu. 

Výlety s půjčeným autem v Trondheimu. 

Jedním z tipů na výlet je návštěva hornického města Røros ležícího 154 km jihovýchodně od Trondheimu. Ve městě, kde býval měděný důl, doporučujeme k návštěvě muzeum Røros s doly Olav, Smelthytta a Sleggveien, stejně tak kostel Røros z roku 1784 a osadu dřevěných domů ze 17. a 18. století. Røros je jako celek uveden na seznamu světového dědictví UNESCO. 

Další možností je město Stjørdal v blízkosti Stjørdalsfjorden, 33 km východně od Trondheimu. Oblíbenou atrakcí regionu je hradní pevnost „Steinvikholm Slott“ z roku 1532, jenž se nachází v Skatvalu, 12 km severně od Stjørdalu. K této majestátní historické budově stojící na ostrůvku se dá v období mezi květnem a říjnem dojet po mostě. 

Další oblíbeným místem pro turisty je pevnost Hegra ležící 17 km východně od Stjørdalu je národním památníkem a muzeem. 

Za návštěvu stojí i venkovní muzeum Stjørda Værnes. Kulturní instituce nabízí několik výstav a v jejím areálu lze najít původní vikingskou mohylu. Nedaleko se nachází také kostel Værnes Kirke z roku 1140.