Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Bergen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bergen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bergen miniguide

Bergen

Půjčovna Aut Bergen

Bergen, který má cca. 257.000 obyvatel (2009) je druhé největší město po Oslo , administrativní centrum v západní norském kraji Hordaland.Byla založena v roce 1070 (Bjørgvin), na úpatí sedm kopců – a námořních hranic k norské moře / Severní moře. Do roku 1314, Bergen byl norský kapitál – a v období 1300 až ca. 1750 byl nejdůležitější měst německé Hanseatic ligy.

Bergen má množství atrakcí nabízí. Některé z nejvýznamnějších je kostel Panny Marie z poloviny 1100s (město je nejstarší přežívající budova) a katedrály (od 1100s, ale později obnoven a přestavěn po několika požárech).   Jiné důležité středověké stavby jsou z nejstarších částí hradu Bergen, kde najdeme Håkonshallen (1200) a věž (1200-tallet/1500-tallet).

Bergen je nejslavnější atrakcí je Bryggen – jednotný budov z Hanseatic období, které je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Také Troldhaugen, skladatel Edvard Grieg je krásné a výrazné domy ve čtvrti Fana je populární turistickou destinací. Zde také najdete samostatné Grieg muzea. A na rybí trh v centru – města nejstarší obchodní místo – je to velmi přeplněné, především v letním období.

Bergen je jedním z nejvýznamnějších kulturních měst – a některé z hlavních institucí divadlo Národní divadlo a koncertní sál sále. A každý rok v květnu a červnu tam s mezinárodně uznávaného festivalu. Je třeba rovněž Bergen muzeum, Muzeum umění a Bergen Bergen Maritime Museum.   Kromě velkolepé akvárium lákadlem většina lidí by měl vidět.

Prohlídka nejstarších automobilových Skandinávii železniční kabel k vrcholu 350 m vysoké hory Fløien není třeba brát vážně – nebo si můžete vzít na loď k vrcholu sedm hor Bergen je, Ulriken (643 m).

Bergen Airport – Flesland , který se nachází cca. 20 km jižně od centra města.

Levnaautopujcovna.cz nabízí dobrý výběr levných pronájem automobilu v Bergenu v Bergenu Flesland letiště. Vyberte požadovaný cíl v Bergenu a získat okamžitý seznam dostupných pronájem automobilů.

Čeština