Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Norsko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Norsko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Norsko miniguide

Norsko
Půjčovna Aut Norsko

Norsko je daleko na severu Evropy je nejzápadnější země na Skandinávský poloostrov. Země má velmi dlouhé pobřeží – Barentsovo moře na severu / severovýchodu, Norské moře na severu a západě, Severní moře na jihozápadě – a Skagerrak a Kattegat na jihu. .Také, některá zámořská území jsou součástí Norského království. To se týká Medvědího ostrova a souostroví Svalbard (Špicberky) v Barentsově moři, Jan Mayen (mezi Norskem a Grónskem) a několik malých ostrovů poblíž Antarktidy (Bouvetův ostrov a ostrov Petra 1.s).

Norsko – který je velmi hornatá země – má cca. 4,8 milionu obyvatel (2009). Nejvyšším bodem je Galdhøpiggen (2469 m). Podél pobřeží, zejména na západě, tam je několik hlubokých fjordů – zatímco nejlepší zemědělské oblasti nacházející se ve východní části země.

Přestože Norsko leží daleko na sever, se Golfský proud oteplování, takže klima je většinou mírné. Daleko na severu je to sub-arktické klima – a v této části země, která leží severně od polárního kruhu, tam je také období půlnočního slunce v létě a temné zimě.

Hlavní město Oslo, který je umístěn v čele Oslo fjordu jihu země, má cca.580.000 obyvatel (2009). Jiná hlavní města jsou BergenTrondheimStavanger,Kristiansand a Tromsø.  V úředním jazyce země je Nor, zatímco domorodé obyvatelstvo -, která má své hlavní oblastí na severu země – mají Sami jako jejich rodná řeč (ačkoli většina také mluví Norska).

Norsko je hlavní letiště – letiště Oslo Gardermoen – nachází jen severně od hlavního města.Ostatní velká letiště Bergen Airport FleslandStavanger letiště Sola aTrondheim Airport Værnes.

Levnaautopujcovna.cz má široký výběr pronájem automobilů na všech hlavních letištích a měst v Norsku. Zkuste vyhledávač a rezervovat pronájem auta ve 3 snadných krocích. Všechny ceny jsou půjčovny aut potřebné pojištění a neomezený počet ujetých km.