Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Arendal

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Arendal zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Arendal miniguide

Arendal

Půjčovna Aut Arendal

Arendal, která má cca. 40.000 obyvatel (2009), se nachází na jižním pobřeží, nedaleko od Kristiansand – a je správním střediskem Aust-Agder kraj.To je zmíněno v písemných pramenech od roku 1500 a se stal městem v roce 1723. Dříve, kanály namísto ulic ve městě – který byl pak často nazýváno „Benátky“. Tito byli nakonec obsazena, ale poslední zbytek v současné době zastupuje město je slavný přístav – Pyl.

Původní město bylo postaveno na sedmi ostrovy a útesy – a město bylo nakonec pojmenoval Tyholmen největší z nich. Tam je ještě mnoho starých, dobře zachovalé budovy. Arendal v roce 1991 získal prestižní mezinárodní ocenění Europa Nostra zachování – a je považován za hlavní atrakci Arendal. Mezi budovami v Arendal, jsou následující zmínil: na Staroměstské radnici 1812 – 1813 (druhá největší dřevěná stavba), Kløcker dům z roku 1826 (která se nachází Arendal městské muzeum), Steen dům z roku 1720 je (soukromé muzeum, který je zakotven v širší dřevěné budově z 1800) a Stará policejní stanice (1658/1710).

Některé z dalších atrakcí v Arendal: kostel Nejsvětější Trojice z roku 1888 (s jeho 80 m vysoká kostelní věž – také volal „Skagerrak katedrála“), Merdogaard na Oy Merdø (kapitán a losmuseum v domě z asi 1640) a Aust-Agder historického centra na Langsæ .

Jinak, Arendal dějištěm dvou významných mezinárodních akcích každé léto: Hove Festival (Norsko je největší rockový festival, který se koná v Hove moře perla na Tromøya) a norském Grand Prix (což je závod Světového poháru pro svět je nejrychlejší lodě).

Nejbližší mezinárodní letiště je letiště Kristiansand Kjevik , který se nachází 63 km jihozápadně od Arendal.

Čeština