Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Kristiansand

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kristiansand zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kristiansand miniguide

Kristiansand

Půjčovna Aut Kristiansand

Přístavního města Kristiansand se nachází na jihu – na pobřeží Skagerraku – a je správním střediskem kraje Vest-Agder. Kristiansand má 81.300 obyvatel (2010), a je 5. největší město.

Město je významným dopravním uzlem v jižním Norsku, s vynikající železniční, letecké, autobusové a trajektové spojení do Norska a do zahraničí.

Kristiansand je známý pro jeho populární přírodní a rekreační park, který se nachází nedaleko města. Místo má více než 600.000 návštěvníků ročně, a také otevře nové venkovní / vnitřní aquapark v červnu 2010.

Město má bohatý kulturní život s muzeí, galerií, koncertních sálů, divadel a několik festivalů. V roce 2012, „zdroje“ – nový koncert a divadelní – budou připraveny.

Kristiansand přitahuje mnoho turistů v letním období, a tam jsou skvělé pláže podél pobřeží a krásné souostroví. Rybí trh v centru města je také oblíbeným místem setkávání v létě, s restauracemi / nočního života a prosperující plavbami.

Některé z nejpopulárnějších památky jsou křesťanské pevnosti z roku 1672, Kristiansand katedrála z roku 1885 v gotickém slohu Revival, Oddernes kostel z 1045 (jeden z nejstarších), jižní Art Museum, Vest-Agder-muzeum (která má několik poboček v různých místech ve městě – včetně Natural History Museum, botanická zahrada a muzeum pod širým nebem – jak s historickými budovami a expozice města Kristiansand v miniaturních) – a železniční muzeum „Setesdalsbanen“ (v Vennesla, jen severně od města),

Jinak, Kristiansand, dobré nákupy (centrální obchody a obchodní domy), a četné kavárny, restaurace a noční život místech.

Města je letiště, Kristiansand Letiště – Kjevik , který se nachází 18 mil severovýchodně od centra města.

Čeština