Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kristiansand Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kristiansand Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kristiansand Letiště miniguide

Autopůjčovna Kristiansand Letiště
Půjčovna Aut Kristiansand Letiště

Kristiansand letiště, letiště v Kjevik je 16 km severovýchodně od Kristiansand. K dispozici je kyvadlová doprava mezi letištěm a Kristiansand a dalších měst v oblasti. Je také možné přijet lodí k molu Kjevik 5 minut od terminálu. Na letišti se můžete dostat pronajatý vůz od automobilky Hertz, Europcar, Sixt, Avis a rozpočet.  915.089 cestujících navštívil Kristiansand letiště v roce 2008. Tam jsou přímé lety do 7 různých mezinárodních destinací v Evropě a na letiště je podáván pěti různých leteckých společností.  Kristiansand letiště nemá žádné restaurace, ale 2 stánky, kde je možné koupit základní potraviny a nápoje. To má duty-free shop, bezdrátové připojení na internet, zasedací místnosti a cestovní kanceláře. Nejbližší hotely Rica Hotel Animal Park a Quality Hotel & Resort Kristiansand existují-kyvadlové autobusové.