Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Nice

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Nice zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Nice miniguide

Nice
Půjčovna Aut Nice

Potřebujete si pronajmout automobil v Nice? Ať už se na Francouzskou riviéru chystáte v rámci dovolené nebo služební cesty, můžete ušetřit čas rezervací vozu ještě před odjezdem. 

Mnoho cestovatelů dává přednost vyzvednutí svého zapůjčeného automobilu po příletu na Aéroport Nice Côte d’Azur. Letiště se nachází 7 km (4.3 mil) západně od centra Nice a v příletové hale najdete kanceláře několika známých autopůjčoven, mezi které patří společnosti Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Enterprise a Firefly. Také si můžete vyzvednout auto v půjčovně v centru Nice. 

O městě Nice

Uprostřed Francouzské riviéry (Côte d’Azur) najdete Nice, jedno z největších francouzských měst. Je správním střediskem departementu Alpes-Maritime v oblasti Provence-Alpes-Côte d’Azur. V Nice žije okolo 350 000 obyvatel, ale město je centrem větší městské oblasti (zahrnující sousední města Antibes a Cannes) s celkovou populací přibližně 1 milion lidí. 

Nice bylo založeno ve starověku (asi 350 let před naším letopočtem) Řeky, stejně jako mnoho jiných měst na pobřeží Středozemního moře. V roce 1860 bylo Nice prohlášeno za francouzskou, ale město patřilo v minulosti pod různé režimy, proto je italský vliv velmi silný a dodnes patrný. 

V Nice se nachází mnoho atrakcí spolu s nejslavnější plážovou promenádou zvanou Promenade des Anglais, která vede souběžně s oblíbenou městskou pláží. Zříceniny starého hradu La Colline du Château a katedrála Notre Dame jsou další zajímavosti, které stojí za zmínku. Město je také známé svým pulzujícím a rozmanitým nočním životem. 

Aéroport Nice Côte d’Azur je druhé nejrušnější letiště ve Francii a nachází se 7 km (4.3 míle) západně od Nice. 

Půjčení auta v Nice nebylo nikdy dostupnější. Auto si můžete okamžitě rezervovat vyzkoušením našeho uživatelsky přívětivého vyhledávače. Veškerá potřebná pojištění a bezplatné kilometry jsou zahrnuty v uvedených cenách. 

Tipy pro řidiče

Při půjčení auta v Nice máte možnost podniknout příjemné jednodenní výlety do měst a míst v okolí. Oblíbeným cílem návštěvy je slavné město Cannes, které se nachází 33 km jihozápadně od Nice. Cannes, které je známé svým každoročním okázalým filmovým festivalem, je plné luxusních hotelů, značkových obchodů, kasin a nočních klubů. 

Dalším skvělým cílem je město Antibes, které se nachází 22,5 km jihozápadně od Nice. Za zmínku stojí také návštěva Picassova muzea, které se nachází uvnitř zámku Grimaldi, nebo přístavu pro jachty. Jachtařský přístav v Antibesu je jedním z největších na Côte d’Azur. 

Monacké knížectví se nachází 20 km (12.4 mil) severovýchodně od Nice a jeho návštěvu nelze než doporučit, pokud si půjčíte auto. Mezi nejznámější atrakce v Monaku patří kasino Monte Carlo a opera. Dalšími zajímavými místy jsou katedrála a knížecí palác v Monaku. 

Doprava

Rychlostní limit na francouzských dálnicích je 130 km/ h (80 mil/h) a na silnicích činí 90 km/ h (55.9 mil/h) . V hustě obydlených oblastech je rychlostní limit 50 km/h ( 31 mil/h) . Na dálnicích a pobřežních silnicích na Francouzské riviéře můžete během sezóny narazit na hustý provoz. Pokud oblast dostatečně neznáte, doporučujeme rezervovat si auto s GPS.