Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Monte Carlo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Monte Carlo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Monte Carlo miniguide

Autopůjčovna Monte Carlo
Půjčovna Aut Monte Carlo

Monte Carlo je hlavním městem malého státu a Monackého knížectví, která se nachází východně od francouzské Nice. Monte Carlo se nachází mezi Alpami a Středozemním moři se na francouzské Riviéře na západě, a italské riviéře k východu. Žijeme cca. 33.000 obyvatel.

Monte Carlo je známý pro jeho kasina, který se otevřel v roce 1858 a objevil se v několika filmech včetně filmů Jamese Bonda. Zde si můžete zahrát, nebo vyrazit na výlet vidět budovy, ale ujistěte se, že oblečení. Monte Carlo je také známý pro Rallye Monte Carlo, mezinárodní automobilový závod ve formuli 1 Grand Prix. To bylo držené každoročně od roku 1911, s několika výjimkami. Mezi další památky jsou první rodinou Grimaldis palác, Palais Princier, posazený na kopci ve starém městě. Zde jsou zájezdy, s dobrým výhledem na přístav. Město má také akvárium a zahradu, Jardin Exotique stojí za návštěvu. To je také galerie ve městě Marlborough.

Nejbližší letiště je Nice Côte d’Azur.