Autopůjčovna Francie

Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Francie

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Francie zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Francie miniguide

Francie

Půjčovna Aut Francie

Kromě toho, Monacké knížectví, který je nezávislý stát na pobřeží Středozemního moře, obklopen Francií. Kromě země Středomoří také hraničí Atlantského oceánu a kanálu La Manche.

Francie krajina se skládá z nížin na severu a západě, zatímco uprostřed Francie se vztahuje hornaté oblasti Massif Central.V jiho-západně od Španělska je hora Pyrenejí rozsahu, a najdeme Alp na východě (kde se setká Francie Švýcarsko a Itálie ).Nejvyšší vrchol v Alpách je Mont Blanc (4807 m).

Francie má většinou mírné klima s poměrně horkými léty a mírnými zimami. Podél pobřeží Atlantiku je trochu vlhčí pobřežní podnebí, zatímco na jihu Francie se vyznačuje teplejší a sušší klima středomořské.

Hlavním městem země, v Paříži , je Evropa je největší městská oblast.Tam je téměř 12 milionů lidí tady (asi 2,2 milionu ve vnitřním městě), a je hlavní turistickou destinací s mnoha slavných památek.

Ostatní velká města ve Francii, Marseille , Lyon , Toulouse , Bordeaux , Štrasburku a Nice .Francie je zvláště slavný jeho kuchyně a pro své kvalitní víno – a je také jedním z velkých evropských kulturních národů.

Francie je hlavní letiště Charles de Gaulle International Airport (aka Roissy Airport) – 30 km severovýchodně od Paříže.

Levnaautopujcovna.cz má jednu z nejširší škálu pronájem aut ve Francii. Při objednávce přes nás si zaručeně nízké ceny na pronájem auta na většině destinací.

Čeština