Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rouen

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rouen zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rouen miniguide

Autopůjčovna Rouen
Půjčovna Aut Rouen

Rouen je město v severní Francii, 140 km severozápadně od Paříže. Ve městě se nachází v Normandii na řece Seine, a je hlavním městem departementu Seine-Maritime. Cca. 108.000 žít ve městě, 389.000 s předměstími. Rouen je jedním z největších francouzských přístavních městech, a má asi. 12 km dlouhá hráz. K dispozici je loď z Dieppe a Le Havre do Anglie.

Město bylo původně keltský, a byl provinční hlavní město římské říše v roce 200 je. To bylo později hlavním městem vévodství Normandie v 911 Rouen je známo, že místo, kde byla Johanka z Arku upálen v roce 1431 Claude Monet namaloval Rouen katedrály fasády v několika verzích.   Rouen má mnoho středověkých staveb, katedrála Notre-Dame byl zahájen v roce 1202 a dokončena v 1500s. To má na 150 metrů vysoká věž. Ostatní atrakce jsou opatství sv Ouen od 1300s, St Maclou kostel, Justiční palác a urtårnet Le-Gros-Horloge.

Letiště Rouen Vallée de Seine a Beauvais, dva nejbližší, respektive 3 a 73 km od Rouen.