Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Paríž

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Paríž zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Paríž miniguide

Paríž
Půjčovna Aut Paríž

Paříž je hlavní město Francie a zároveň ekonomické, kulturní a politické centrum země. Město se nachází na severu Francie na řece Seině s 2,2 milionu obyvateli, kteří žijí přímo ve městě (2014). Métropole du Grand Paris, tedy město včetně všech předměstí, má populaci skoro 10 milionů. 

Paříž je jedno z nejnavštěvovanějších měst na světě s nevyčíslitelným množstvím slavných památek a výhledů. Eiffelova věž, muzeum Louvre, katedrály Notre Dame a Sacré-Coeur, Vítězný oblouk, promenáda Champs-Elysées či umělecká čtvrť Montmartre jsou jen několik z nich. 

Také Lucemburské zahrady – Jardin de Luxembourg – jsou jednou z městských atrakcí. Park vznikl u Lucemburského paláce v roce 1612. Obsahuje nádherné fontány, sochy, tenisové kurty a další. 

Trochu mimo centrum města leží Disneyland Paris, skvělá atrakce pro celou rodinu. 

Metropole je navíc rájem pro nakupování díky malým specializovaným obchodům, designovým butikům, trhům a velkým skladům. 

Letiště

Hlavní letiště Paříže Charles de Gaulle Airport (CDG) se nachází 34 km severovýchodně od centra města a ročně odbaví 60 milionů cestujících. Na letišti na terminálech 1 a 2 najdete velké množství půjčoven aut – včetně firem Avis, Budget, Enterprise, Europcar, Firefly, Hertz, Sixt, Interrent, Alamo, Advantage, Dollar, National, Thrifty a TT Car Transit. 

Poněkud menší letiště Orly (ORY) leží 17 km jižně od cenra města. Slouží přibližně 25 milionům cestujícím ročně. Na letišti na západním terminálu najdete několik autopůjčoven včetně Sixt, Avis, Budget, Europcar, Enterprise, Firefly, Hertz, Alamo, Dollar a National. 

Doprava

Francie má dobrou infrastrukturu a rozsáhlou síť dálnic („autoroutes“). Velké množství dálnic je ale zpoplatněno. Můžete platit kartou nebo v hotovosti. Paříž je obklopena četnými dálnicemi vedoucími k většině velkých francouzských měst. 

V zastavěných oblastech platí rychlostní limit 50 km/h, zatímco limit na dálnicích se pohybuje mezi 90 km/h a 130 km/h. 

Tolerance alkoholu v krvi za volantem je ve Francii 0,5 promile, zatímco v ČR je to nula. 

Jízda do centra Paříže může být stresující a nedoporučuje se nezkušeným řidičům. Kromě toho je často obtížné najít volné parkovací místo. Nicméně, pokud se chystáte v Paříži řídit, je dobré rezervovat si auto s GPS, abyste snadněji našli cestu. Doporučujeme si také zarezervovat v Paříži hotel, který svým hostům nabízí parkovací místa. 

Tipy na výlety

Se zapůjčeným autem v Paříži můžete jet na kratší nebo delší cesty mimo centrum města, a to zcela vlastním tempem. Pokud plánujete rodinnou dovolenou v Paříži, měli byste rozhodně jet do Disneylandu v Paříži, který leží 43 km východně od centra města. Pařížský Disneyland se skládá ze dvou tématických parků – Disneyland Park a Walt Disney Studios Park. Druhý jmenovaný obsahuje témata z filmového světa. 

Dalším tipem na výlet autem je Versaillský palác, který se nachází pouhých 24 km jihozápadně od Paříže. Zámek, který byl postaven v 17. století, patří k největším evropským palácům v 17. a 18. století byl sídlem královským sídlem. Palác je obklopen výjimečně nádhernou zahradou a v samotné budově se nachází 700 pokojů, hlavní atrakcí však je porcelánová jídelna uprostřed paláce s 357 zrcadly. 

Pokud si přejete vyrazit na trochu delší výlet, zajeďte si do malého města Giverny, které leží 76 km severozápadně od Paříže. Slavný francouzský umělec Claude Monet zde žil od 1883 až do své smrti v roce 1926. Dnes je z domu, kde žil, a okolní zahrady muzeum. Mnoho motivů z Monetových obrazů pochází právě z této zahrady. Muzeum je otevřeno denně od 27. března do 1. listopadu 2020. Na místě je také kavárna a obchod se suvenýry.