Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Paríž

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Paríž zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Paríž miniguide

Paríž

Půjčovna Aut Paríž

Francie Paříž kapitál, je Evropa je největší město – alespoň pokud metropolitní oblast jsou zahrnuty celku.To pak operoval s celkovým počtem obyvatel 12 milionů. V rámci definovaných hranice města z roku 1860 žije, ale „pouze“ 2,2 milionu lidí (2007). Paříž je také v Evropě nejnavštěvovanější město. Asi 30 milionů návštěvníků sem každoročně.

Paříž je zvláštní oddělení (kraj) a je také kontaktním místem v regionu Île-de-France. Řeky Seiny ve dvou částech centra – Rive Gauche (levý břeh) a Rive droite (pravý břeh).

To může udělat velmi dlouhý seznam všech památek Paříže. Mezi nejznámější je Eiffelova věž, Vítězný oblouk, Notre Dame kostela a Sacré Coeur se Invalides Dome, Panthéon a průvod Champs-Elysées. A město je mnoho muzeí, galerií, Louvre a Národního muzea moderního umění v Centre Pompidou nejnavštěvovanější.

Jinak, malebné Latinské čtvrti na levém břehu a umělec čtvrtiny Montmartre Hill (nedaleko Sacré Coeur) vyhledávaným poutním místem – a jeden je v Paříži, musíte také těšit, co typické pařížské kavárny život. Cestující s dětmi, návštěva Disneylandu v Paříži asi 30 km východně od hlavního města je nepravděpodobné, aby se zabránilo.

Paříž má dvě hlavní mezinárodní letiště: Letiště Orly (15 km jižně od města) a Roissy Charles de Gaulle (25 km severovýchodně od města)

Ceny za pronájem automobilu v Paříži se značně liší. Stojí za to se brzy za nejlevnější ceny. Doporučujeme objednat si auto co nejdříve, zvláště pokud si objednáte v sezóně, která běží od května do září.

Čeština