Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Paríž Orly Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Paríž Orly Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Paríž Orly Letiště miniguide

Paríž Orly Letiště
Půjčovna Aut Paríž Orly Letiště

Paríž Orly Airport (ORY) se nachází 14 km jižně od Paříže. Před Charles de Gaulle byl postaven byl ve Francii je hlavní letiště Orly. To sdílí místo s Charles de Gaulle a je ve vlastnictví Aéroports de Paríž. Dobré spojení mezi letištěm a Paříži i autobusem a vlakem.Ada, Avis, Budget, Europcar, Hertz, National a Sixt CITER jsou společnosti, které pronájem auta. V roce 2007 navštívil Paříž 26.441.000 cestujících Letiště Orly. To má dva terminály, Orly západ a jih Orly, které mají spojení s shuttle bus. Je ředitelství pro několik leteckých společností, včetně Air France a Easy Jet.  Paríž Orly letiště má dobrý výběr obchodů a restaurací, Orly jižně má nejlepší výběr. Orly na východ má také velké obchodní centrum. Mezi vybavení je masážní studio, kosmetický salon, a různé druhy zábavy pro děti. Letiště Orly má dva hotely, které mohou být přístupné pomocí zdarma kyvadlový autobus, Hilton Paríž Orly a Ibis Orly.