Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut San Francisco

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Francisco zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Francisco miniguide

Autopůjčovna San Francisco

Půjčovna Aut San Francisco

San Francisco se nachází ve státě Kalifornie a má cca. 745.000 obyvatel. Nicméně, to je největší město v rozsáhlé metropolitní oblast kolem San Francisca zátoka, jak všechno ve všem, je domovem až 7 milionů lidí. Původně, San Francisco město postavené na několika ostrovech – a také Fallao ostrovy, asi 40 km do Tichého oceánu, patří do města.

Co mnoho lidí pravděpodobně spojovat s San Francisco, je kultovní status města obdržel na hnutí hippies v roce 1960 – a 1970-s, – a významnou úlohu města a okolí hrály v rozvoji Internetu. Stále představuje Silicon Valley, o kousek dál na jih do San Francisco Bay, největší sbírku společností výpočetní techniky ve světě.

Mezi hlavní památky v San Franciscu, najdeme speciální systém tramvaje (lanovek), která byla v provozu od roku 1873, Golden Gate Bridge (který ve své době byl svět je nejdelší visutý most – a stále je město je nejslavnější orientační bod), Trans Amerika pyramida ( 260 m vysoký mrakodrap ve tvaru pyramidy-) – a vězeňský ostrov Alcatraz v San Francisco Bay. To přestalo jako vězení ostrov v roce 1963, a je v současné době ve vězení muzeum s denní letecké přepravy cestujících a ze San Francisca. Ostrov byl ústřední prostor pro mnoho slavných filmů.

Největší letiště v této oblasti je San Francisco mezinárodní letiště , umístil v San Mateo kraj – 21 kilometrů jižně od San Franciska.

Čeština