Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut San Francisco

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve San Francisco zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

San Francisco miniguide

Autopůjčovna San Francisco
Půjčovna Aut San Francisco

San Francisco je oblíbenou destinací pro pronájem automobilu a skvělým výchozím bodem pro vzrušující cesty a jednodenní výlety do okolí. Mnoho turistů si v USA vybírá jednosměrný pronájem vozu, aby mohli cestovat z města do města a objevit více ze státu. 

San Francisco

San Francisco se nachází na západním pobřeží USA ve státě Kalifornie a je oblíbeným turistickým cílem s přibližně 838 000 obyvateli (2013). Samotné město se nachází na ostrově mezi Pacifikem a Sanfranciským zálivem. 

San Francisco je čtvrté největší město v Kalifornii a jeho metropolitní oblast čítá 4,3 milionu obyvatel. 

Nejznámější dominantou města je most Golden Gate Bridge, ovšem San Francisco je známé také svou rozmanitou architekturou, tramvajemi, strmými kopci a čínskou čtvrtí. Jen kousek od San Franciska se nachází vězeňský ostrov Alcatraz, který dnes funguje jako muzeum. 

Twin Peaks jsou dva kopce nacházející se v blízkosti centra, odkud spatříte nádherný výhled na San Francisco a jeho okolí. Twin Peaks, měřící 281 metrů nad mořem, je oblíbeným cílem turistů. 

Další oblíbenou turistickou oblastí v San Francisku je přístavní čtvrť Fisherman’s Wharf. Najdete molo Pier 39, kde můžete kromě jiných zajímavostí vidět plavat lachtany. Fisherman’s Wharf je také známý svými restauracemi s nabídkou mořských plodů a řadou obchodů, kaváren, galerií či muzeí. 

Letiště

Mezinárodní letiště San Francisco (SFO) se nachází 22 km jižně od centra města a odbaví zhruba 44 milionů cestujících ročně. Vyhrazené centrum půjčoven aut, kde jsou kanceláře různých autopůjčoven včetně společností Budget, Alamo, Hertz, National, Enterprise a Thrifty, najdete 3,7 km severně od letištního terminálu. 

Doprava

USA mají dobře rozvinutou silniční síť a skvělé venkovské silnice. Řidičská kultura v zemi je příjemná a značení dobré. Mezistátní dálnice jsou národní silnice mezi státy, které jsou součástí národních dálnic. 

Rychlostní limity v USA jsou uváděny v mílích za hodinu (mph) a stanovují si je jednotlivé státy. Většina dálnic má rychlostní limit mezi 65 a 75 mph, což odpovídá 104 až 120 km/h. 

O pravidlech provozu v USA rozhoduje každý stát, ale obecně jsou velmi podobné pravidlům v České republice. Také v USA se samozřejmě jezdí po pravé straně silnice. 

V USA platí limit alkoholu v krvi řidiče 0,8 promile, zatímco v ČR platí nulová tolerance. 

Při řízení je vždy dobré si sebou vzít hotovost, protože na některých místech budete muset platit mýtné. 

Pokud vás po cestě zastaví policie, měli byste zůstat v klidu a mít ruce viditelně položené na volantu. 

Kromě toho byste si měli mít na paměti, že ve velkých městech je vždy hustý provoz, a to zejména ve špičce. 

V San Franciscu je řada parkovacích míst a garáží, přičemž nejdražší alternativou jsou parkovací garáže s kamerami. Nedoporučuje se přes noc parkovat v garáži, ale raději se zeptejte hotelu, zda nenabízí parkování své pro hosty. 

Tipy na výlety

Pokud si pronajmete auto v San Franciscu, můžete podnikout pěkný jednodenní výlet do Monterey Bay Aquarium, které se nachází 186 km jižně od města. Zde můžete vidět měsíčníky svítivé, velké bílé žraloky, tučňáky a chobotnice. Akvárium je velkou atrakcí pro celou rodinu. 

Další alternativou je návštěva národního parku Yosemite, který se nachází 284 km východně od San Franciska. Národní park je uveden na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a ročně přivítá 4 miliony návštěvníků. 

Národní park Yosemite, který nabízí několik skvělých vyhlídek, se skládá z vysokých hor, obřích sekvojí, vodopádů a jezer. V parku najdete také návštěvnické centrum. 

Pokud budete chtít, za příplatek je možné vyzvednout si půjčené auto v San Francisku a poté jej vrátit v jiném městě. Pokud chcete jet ze San Franciska do Los Angeles, zabere vám to asi 5 hodin a 40 minut po dálnici. 

Pokud byste raději vyrazili po pobřežní silnici na jih, doporučuje se po cestě do Los Angeles zastavit v Santa Barbaře. Město Santa Barbara má kolem 90 000 obyvatel (2013) a je známé svými plážemi či španělskou architekturou. Kromě toho nabízí muzeum přírodní historie a zoologickou zahradu s více než 600 druhy.