Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Ceská republika

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Ceská republika zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Ceská republika miniguide

Autopůjčovna Ceská republika
Půjčovna Aut Ceská republika

Česká republika leží ve střední Evropě a má 10,2 milionu obyvatel (2009). To je ohraničené Německo, SlovenskoPolsko a Rakousko.

Krajina je rozmanitá v Česká republika, a je obecně rozdělen do dvou historických regionů Čech a Moravy. Bohemia se nachází na západě s řekou Vltavou (Moldau) a Labe – a je obklopena horami. Nejvyšší bod zde – Sněžka – je 1602 m. Morava na východě se vyznačuje kopce a řeka Morava teče zde. Jinak, v zemi má velké plochy pláně.

Česká republika, vnitřní klima – s chladnými zimami a horkými léty.

Hlavního města Prahy je také největší město země s 1,2 miliony obyvatel (2008).Praha je centrálně umístěný v Česká republika – na řece Vltavě (Moldau). Město má mnoho krásných a působivých staveb a hlavních turistických atrakcí Starého Města pražského – „Staré Město“ – od 1200s, Hradčany s Pražským hradem a katedrály Sv. Víta, Karlův most, Václavské náměstí a Židovského města.

Jiná hlavní města v Česká republika: BrnoOstrava, Zlín, Plzeň a Pardubice.

Země je hlavní letiště je mezinárodní letiště Ruzyně, které se nachází 17 km západně od Prahy.To je také největší letiště ve střední a východní Evropě.

Autopůjčovna Česká republika prostřednictvím Levnaautopujcovna.cz a objevovat nejlepší způsob, jak prozkoumat Česká republika. Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem auta, aby vyhovovalo každému rozpočtu z malé vozy, jako Peugeot 107 a Golf pro více větších luxusní vozy, jako je Volkswagen Passat a Mercedes E200.