Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Karlovy Vary

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Karlovy Vary zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Karlovy Vary miniguide

Autopůjčovna Karlovy Vary
Půjčovna Aut Karlovy Vary

Karlovy Vary se nachází severozápadně od Česká republika a nachází se téměř 30 km jižně od hranice s Německem. Karlovy Vary leží na soutoku řek Ohře a Teplé, a německá města je lépe známý jako Karlovy Vary. Byla založena v roce 1370, a dnes je počet lidí odhaduje zhruba na 50 000 (2008).

Karlovy Vary jsou známé pro bytí zdravotní středisko s mnoha zdrojů tepla. Řeky Teplé je teplá řeka, a že existuje 13 velkých a 300 menších zdrojů. Nejslavnější z těchto zdrojů je Vřídla přilehlé vody při 72 stupních Celsia 11 metrů do vzduchu. Od té doby 1400, zdroje měl jeho léčení pověst, a dnes existuje mnoho lázních a lázeňských po celém městě. Několik lázeňského města v krásné, historické budovy z roku 1800 a nazvaný Spa, Lázně II a podobně.

Letiště Karlovy Vary je páté největší letiště v zemi a nachází se asi 6 km mimo centrum města.