Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Oslo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oslo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oslo miniguide

Oslo

Půjčovna Aut Oslo

Oslo, se asi 590.000 obyvatel (2010), je kapitál a největší město. To je lokalizováno v centrální východní části jižního Norska – vedoucí Oslo fjordu. Několik řek projít město – včetně TV a telefon.

Oslo bylo založeno kolem roku 1048, a se stal kapitálem až 1314, později v roce 1814 – po zrušení unie s Dánskem. Město má významný přístav s trajektové spojení do domova i ze zahraničí, a to jak fjordu Oslo a kopce obklopující město jsou populární destinací pro rekreaci.

Základní kapitál má bohatý kulturní život s více než 50 muzeí, četné umělecké galerie, opery, divadel, koncertních sálů a noční život místech.

Některé z nejpopulárnějších turistických atrakcí v královském paláci v Oslu (královský palác) – což je norského krále trvalé bydliště, Královský palác, hlavní ulice „Karl Johan gate“ (který se táhne od Oslo Hlavního nádraží v jihovýchodní a až na hrad na severozápad) – s populární obchodní čtvrti na obou stranách ulice, Oslo katedrála z roku 1697, Parlament, Národní divadlo z roku 1899 – a staré univerzitní budovy.

Další zajímavosti jsou Akershus pevnost (původně od 1299), Staré Aker církve od 1100s (město je nejstarší budova), Holmenkollen skok na lyžích s lyžařským muzeem, Frogner Park s Vigeland Park (park sochy), Národní galerie se sbírkou obrazů Edvarda Muncha, Kon-Tiki muzeum, Fram muzeum , Norské námořní muzeum a muzeum Ibsen.

Z novějších atrakcí patří Opera House. Je v Bjørvika – a byl vysvěcen v roce 2008.

Oslo Airport – Gardermoen je Norsko je největší letiště je cca. 50 km severně od centra města.

Půjčovna kol je k dispozici na několika místech v Oslu, včetně letiště Oslo Gardermoen , Asker nádraží, v centru města a zvyšuje Road.Garantujeme nízké ceny na pronájem auta v Oslu. Zkuste vyhledávač výše k zobrazení ceny a dostupnosti pro pronájem automobilů.

Čeština