Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oslo

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oslo zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oslo miniguide

Oslo
Půjčovna Aut Oslo

Potřebujete si půjčit auto v Oslu? Ať už jedete na dovolenou nebo na služební cestu, půjčené auto se může při objevování města hodit. Vybrat si můžete z několika typů vozů s možností vyzvednutí přímo ve městě nebo na letišti Oslo-Gardermoen. 

Obecné informace o Oslu

Oslo je se svými přibližně 590 000 obyvateli největším a hlavním městem Norska. Nachází se ve středovýchodní části jižního Norska – u vnitřní části fjordu Oslo. Městem protéká Akerselva i další řeky. 

Oslo bylo založeno kolem roku 1048. Hlavním městem se stalo poprvé v roce 1314 a později v roce 1814, kdy zanikla unie s Dánskem. Ve městě leží důležitý přístav s místními i mezinárodními spoji. Fjord Oslo, podobně jako kopce obklopující město, je oblíbenou destinací pro sportovní a volnočasové aktivity. 

Město je bohatým kulturním střediskem: sídlí tu více než padesát muzeí, velký počet uměleckých galerií, opera, divadla, koncertní sály a spousta míst s nočním životem. 

Mezi nejoblíbenější turistické atrakce v Oslu patří hlavní sídlo norského krále – zámek Slottet, zámecký park a hlavní ulice Karl Johans gate, která se táhne městem od hlavního nádraží v Oslu na jihovýchodě až do Slottetu na severozápadě. Po obou stranách ulice najdete oblíbené obchody, katedrálu z roku 1697, parlament, Národní divadlo z roku 1899 a staré univerzitní budovy. 

Mezi další zajímavosti patří pevnost Akershus (původně z roku 1299), Starý akerský kostel z roku 1100 (nejstarší budova ve městě), Holmenkollbakken s muzeem lyžování, Frogner Park s instalací Vigeland (sochařská zahrada), Národní galerie se sbírkou obrazů Edvarda Muncha, Muzeum Kon-Tiki, Muzeum Fram, Norské námořní muzeum a Muzeum Ibsen. 

Z novějších atrakcí je téměř nutností návštěva Opery. Nachází se v městké části Bjørvika a byla slavnostně otevřena v roce 2008. 

Pronájem auta si můžete zarezervovat hned na několika místech v Oslu: na letišti Oslo Gardermoen, vlakovém nádraží Asker, v centru města a v Økernveien. Použijte náš vyhledávač výše k vyhledání cen a dostupnosti pronájmů. Garatujeme vám nízké ceny. 

Letiště

Hlavní mezinárodní letiště města, letiště Oslo Gardermoen (OSL), se nachází 50 km severovýchodně od centra. U příletové haly najdete kanceláře známých společností jako Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt. 

S půjčeným autem v Oslu můžete podnikat kratší i delší výlety svým vlastním tempem. Možná budete mít chuť vydat se i někam jinam a podívat se do jiných měst? 

Tipy na výlet

Malebné město Fredrikstad se nachází 94 km jižně od Osla a bylo založeno v roce 1567. Je považováno za nejlépe dochované opevněné město severní Evropy a oblíbeným cílem je jeho historické centrum Gamlebyen s příkopy, baštami a dlážděnými ulicemi. Určitě je také třeba navštívit pevnost Kongsten z roku 1677, kostel Fredrikstad z roku 1779 a muzeum Fredrikstad. 

Dalším oblíbeným místem na výlet je sklářská vesnice v Jevnakeru u Randsfjordenu ležící 73 km severozápadně od Osla. Vesnice byla založena v roce 1762 a je známa produkcí kvalitních výrobků ze skla a krystalů. Sklárna je otevřena každý den v roce a během víkendů si mohou návštěvníci dokonce zkusit foukání skla. Součástí areálu je sklářské muzeum, galerie a obchod s místními výrobky.