Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Oslo Gardermoen Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Oslo Gardermoen Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Oslo Gardermoen Letiště miniguide

Autopůjčovna Oslo Gardermoen Letiště
Půjčovna Aut Oslo Gardermoen Letiště

Potřebujete si půjčit auto po příletu na letiště Oslo- Gardermoen? Pronajmout si auto na letišti je pohodlné a vyhnete se tak závislosti na veřejné dopravě. Na výběr je mnoho různých aut. Doporučujeme zarezervovat si vůz předem, aby vyhovoval vám i vašim potřebám. Porovnáním cen různých společností najdete ten nejlevnější možný pronájem. 

Obecné informace o Gardermoen

Letiště Oslo-Gardermoen (OSL) se nachází na území Gardermoen, na hranici mezi obcemi Nannestad a Ullensaker, asi 50 km severně od Osla. Je největším letištěm v Norsku a druhým největším letištěm ve Skandinávii hned po letišti Kastrup v Kodani. Mezi letištěm a Oslem operují pravidelné expresní vlaky a autobusy. V příletové hale u vlakového nádraží sídlí autopůjčovny jako Hertz, Europcar, Sixt, Avis nebo Budget. 

V roce 2009 cestovalo přes letiště Oslo-Gardermoen na 18,1 milionu cestujících. Letiště bylo otevřeno v roce 1998 a nabízí přímé lety do čtyřiadevadesáti různých mezinárodních destinací a třiadvaceti vnitrostátních destinací. Je sídlem leteckých společností Norwegian Air Shuttle a SAS. Nový Terminál 2 měl být podle harmonogramu hotový už v roce 2013, ale nakonec byl otevřen o čtyři roky později. Letiště Oslo dokáže pojmout až 28 milionů cestujících. Některými oblíbenými vnitrostátními destinacemi jsou města Stavanger, Bergen, Trondheim a Tromsø, mezi oblíbená mezinárodní místa patří Alicante, Malaga, Řím, Pisa a Mallorca

Na letišti Oslo-Gardermoen funguje asi dvacet obchodů a zhruba stejný počet různých barů, kaváren a restaurací. K dalšímu vybavení patří bezdrátový internet, banka a tři čekací haly. V terminálu se nachází také několik soch, které jsou známé svými „zvukovými sprškami“ – instalacemi, jež začnou přehrávat zvuky přírody, pokud si pod ně zrovna stoupnete. Radisson Blu Airport Hotel se nachází pouhých 100 metrů od budovy terminálu. 

Vyzkoušejte náš vyhledavač, jenž porovná ceny lokálních autopůjčoven a najděte levný pronájem ještě dnes! 

Tipy na výlet

Pokud se chystáte do Osla, pokračujte po silnici E6 směrem do centra města. Jízda trvá asi 40 minut. V Oslu se nachází mnoho památek a turistických atrakcí. Královský palác (Det Kongelige Slottet), brána Karl Johans, parlament (Stortinget), pevnost Akershus (Akershus Festning) a Opera jsou jen některými z nich. Kromě toho město nabízí širokou škálu kulturních činností a zábavy, podobně jako skvělé příležitosti k nakupování. 

S půjčeným autem můžete také snadno navštívit město Lillehammer ligger ležící 147 km od letiště Oslo- Gardermoen. V Lillehammer sídlí velké Muzeum olympijských her, jehož program se zaměřuje na zasazení historie olympijských her do moderní doby. Mezi další památky patří např. Norské poštovní muzeum a Maihaugenovo muzeum pod širým nebem s dvěma sty historickými budovami. Jedním z nich je kostel Garmo Stave ze 13. století. Ulice Storgata v centru města s nízkými dřevěnými domy je sama o sobě lákadlem. Na této ulici určené pouze pro chodce najdete pěkné obchody, galerie a kavárny.