Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Tromsø

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Tromsø zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Tromsø miniguide

Tromsø
Půjčovna Aut Tromsø

Chcete si půjčit auto ve městě Tromsø? Porovnáním cen autopůjčoven různých společností můžete ušetřit spoustu peněz, kromě toho se auto vyplatí zarezervovat si předem. Pronajmout si auto v Tromsø je běžnou záležitostí a mnoho lidí se rozhodne vyzvednout si rezervovaný vůz již na letišti. S půjčeným autem si můžete užít svobodu pohybu vlastním tempem a objevit o to víc z nádherné přírody severního Norska. 

Obecné informace o městě Tromsø

Tromsø, kde žije asi 72 000 obyvatel, je největší město severního Norska a leží v kraji Troms. Centrum města se nachází na ostrově Tromsøya, u Norského moř a sídlí tu Norský polární institut. Také lze navštívit centrum dobrodružství Polaria, které bylo otevřeno v roce 1998. Polaria se může kromě výstavy o ledu a klimatu pochlubit obrovským akváriem s arktickými mořskými rostlinami, rybami a zvířaty. Zdejší kino promítá panoramatické filmy o polární záři, která se dá v Tromsø zažít během zimních měsíců. 

Tromsø nabízí širou škálu kulturních aktivit včetně možnosti návštěv divadla, symfonického orchestru či Muzea umění seveního Norska. Město také pořádá několik festivalů, jako např. filmový festival a festival Northern Lights v lednu, food festival v září a jazzový festival v listopadu. 

Další zajímavosti v Tromsø jsou například kostel Tromsdalen z roku 1965 (tzv. „Arktická katedrála“), kostel Tromsø z roku 1861, oblast Skansen s budovami z roku 1789 a Polární muzeum. 

Tromsø je také známé svým rušným nočním životem s mnoha restauracemi, bary a nočními kluby. Město se svými malými obchody i nákupními centry nabízí rovněž mnoho příležitostí k nakupování. 

Letiště

Letiště Tromsø (TOS) se nachází v Langnes, 6 km severozápadně od centra města. Na letišti u odbavovacích přepážek v přízemí najdete několik autopůjčoven jako Avis, Hertz, Europcar, Budget a Sixt. 

S autopůjčovnou ve městě Tromsø máte mnoho možností podnikat krátké nebo delší výlety autem. Město Narvik je vzdáleno 250 km od Tromsø, zatímco do Harstad je to 300 km. 

Tipy na výlet

Pokud máte rádi krásnou přírodu, měli byste jet do Lyngsalpanu, který se nachází 77 km východně od Tromsø. Lyngsalpan je chráněná horská oblast regionu Troms s velkolepými horami, fjordy a ostrovy. Nejvyšším vrcholem je Jiehkkevárri stoupající do výšky 1834 m. n. m. Místo nabízí mnoho skvělých zážitků, turistiku v horách a příležitosti k rybolovu v moři. Abyste se dostali do Lyngsalpanu, je nutné jet trajektem přes Ullsfjord ze Svensby do Breivikeidetu. 

Pokud cestujete do Tromsø během léta, doporučujeme vám udělat si výlet do vesnice Sommarøy nacházející se 56 km jihozápadně od centra města. Sommarøy je malá rybářská vesnice s příjemnými plážemi s bílým pískem. Sommarøy nabízí krásný výhled na skalnatý ostrov Håja. Pozoruhodný tvar ostrova inspiroval architekta „Arktické katedrály“ v Tromsø.