Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Harstad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Harstad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Harstad miniguide

Harstad
Půjčovna Aut Harstad

Pobřežní město Harstad se nachází v hrabství Troms v severním Norsku, má 23 300 obyvatel (2010). Město se nachází na největším ostrově – Hinnøya – směrem na Vågsfjorden. Z ostrova byl připojen k pevnině přes Tjeldsundbrua.

Harstad má bohatý kulturní život a je také důležitou bránou. Rychlá trasa, která vede mezi Bergenem a Kirkenesem a přijíždí každý den trajektem do Harstad, trajekty na sever i na jih.

Turistické zajímavosti v Harstadu jsou především přírodou krásné severo-norské pobřežní krajiny. Město se také nachází nad polárním kruhem, a proto je možné za jasného počasí zažít půlnoční slunce v létě a severní světla v zimě.

Mezi další zajímavosti patří Muzeum okresu Harstad Trond Arne – výstava historie regionu Harstad, kostel Harstad z roku 1958, kostel Trondenes z roku 1200, Adolf Cannon – největší pozemní dělo na světě, postavené během 2. světové války, jakož i plachtění plavidlo „Anna Rogde“ – postaveno v letech 1867-1868. Toto je pravděpodobně nejstarší plachetní škuner na světě.

6 km severně od města Harstad je „Røkenes Farm and Guesthouse“ z roku 1750. Místo je oblíbenou turistickou atrakcí, která se nachází v krásném prostředí. V okolí je mnoho krásných starých domů, umělecká galerie, restaurace / kavárna a golfové hřiště.

Harstad je hostitelem každoroční kulturní akce „Festival severního Norska“ a koná se v červnu. Festival trvá týden, nabízí koncerty, výstavy, hry atd.

Letiště Harstad / Narvik je asi. 45 km jižně od centra.