Ušetřete až 70% za pronájem auta

Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

tick-2Garance nízkých cen

tick-2Včetně pojištění a daní

tick-2Žádné skryté poplatky

tick-2 Neomezené kilometrovné do většiny destinací

tick-2 Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

tick-2 24 hodinový zákaznický servis

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Půjčovna aut Harstad

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Harstad zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Harstad miniguide

Harstad

Půjčovna Aut Harstad

Pobřežního města Harstad se nachází v kraji Troms v severním Norsku , má 23.300 obyvatel (2010).Město leží na největším ostrově – Hinnøya – k Vågsfjord. Ostrov byl spojen s pevninou přes Tjeldsundbrua.

Harstad má bohatý kulturní život, a je také důležitou křižovatkou. Rychlé trasu, která vede mezi Bergen a Kirkenes přijíždějící denní Harstad, a to jak na sever a jih trajekty.

Turistické atrakce v Harstad je v první řadě povaha krásné sever-norské pobřežní krajinou. Ve městě se také nachází za polárním kruhem, a jeden může proto za jasného počasí zažít půlnoční slunce v létě, a severní světla v zimě.

Ostatní památky patří Harstad Trond Arne Okresní muzeum – expozice místní historie regionu Harstad, Harstad kostel z roku 1958, Trondenes církev od 1200s, Adolf zbraň – svět je největší země-založené dělo, postavený během 2 Druhá světová válka, a plavba lodí „Anna Rogde“ – postavena v roce 1867-1868. Toto je pravděpodobně svět je nejstarší plachtění škuner.

6 km severně od města Harstad je „Røkenes farma a penzion“ od 1750s. Místo je oblíbenou turistickou atrakcí, která se nachází v krásném prostředí. Existuje několik krásných starých domů, galerie, restaurace / kavárny a golfové hřiště v blízkosti.

Harstad je hostitel pro každoroční kulturní akci „Festival severu Norska“, a se koná v červnu. Festival trvá týden, který nabízí koncerty, výstavy, hry atd.

Harstad / Narvik letiště je cca. 45 km jižně od centra města.

Čeština