Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Kirkenes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Kirkenes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Kirkenes miniguide

Kirkenes
Půjčovna Aut Kirkenes

Pobřežního města Kirkenes se nachází na Varanger fjordu v severním Norsku, a patří do kraje Finnmark. Kostely se stal městem v roce 1998 a má 3300 obyvatel (2009). Kirkenes je správním centrem jižní-Varanger obce, které hraničí se jak Ruskem a Finskem.

Kirkenes má velké arktické dobrodružství divočiny, a za jasného počasí je možné zažít půlnoční slunce v létě a severní světla v zimě. Mezi oblíbené aktivity patří safari kraba královského, výlety lodí na řece norského-ruské hranice a sobů safari.

Kirkenes má několik historických památek a pamětihodností, 2 Druhá světová válka – včetně pumovnice „Andersgrotta“ ruský památník války a Mothers památník (památník úsilí žen pro děti a domovy během druhé světové války 2).

Jiné turistické atrakce ve městě patří Sør-Varanger muzeum / Frontier muzea (jehož výstava vypráví o regionu přírodní a kulturní historie) a Savio muzeum (muzeum umění věnuje umělec Sámů John Andreas Savio (1902-1938) – výstava jeho díla zachycující sobího Sami pasení kultury a sever-norské přírody).

Trochu mimo město je kněz hora – což je výhodné místo na Kirkenes a Varanger Fjord.

Kirkenes je koncový bod E6, a Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes).

Kirkenes Letiště – Høybuktmoen, nachází 14 kilometrů západně od centra města.