Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Rusko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Rusko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Rusko miniguide

Rusko
Půjčovna Aut Rusko

Rusko (asi 142 milionů obyvatel v roce 2009) je svět je největší země v oblasti. Plocha je menší než 17.000.000 km2 – což je rozložena na dvou kontinentech: Evropa a Asie, kde rozdíl je mocný pohoří Ural. Evropské části – která je nejlidnatějším – skládá se z velké části nížin, členité velkými řekami, jako Volha, Dněpr a Don. Sibiř, která dominuje asijské straně a roztahování od Uralu a Dálného východu k Tichému oceánu, se skládá z části tundry a je poměrně řídce obydlená. Jinak hodně ze zbytku Ruska dominovala stepí, pouští a hor.

Evropské části Ruska hranic Norsko, FinskoEstonskoLotyšsko, Litva, PolskoBělorusko a Ukrajina – zatímco asijské části hraničící s Gruzií, Ázerbájdžán, Kazachstán, Čína, Mongolsko a Severní Korea.Země také má velmi dlouhé pobřeží, zejména na severu Barentsovo moře a Severního ledového oceánu – a na východě Tichého oceánu.

Většina z Ruska má mírné kontinentální klima s poměrně velkými rozdíly mezi letní a zimní teploty. Jak na severu, kde je polární klima, a na Sibiři, může dostat extrémně chladné zimy. Na jihu – Černé moře a Kaspické moře – nicméně, tam je horko, subtropické podnebí.

Hlavní město Moskva má cca. 10 milionů obyvatel.Jinak tam jsou deset sekund milionů měst v zemi, kde je největší z nich je sv Petersburg (4,2 milionu).Rusko disponuje řadou atrakcí nabízí. Jeden z největších atrakcí je jeden jízdu na Trans-sibiřská železnice z Moskvy do   Vladivostok na Pacifik.Vzdálenost je 9.300 km, a cesta trvá 9 dní.

Rusko třech největších letišť – což Domodedovo mezinárodní letiště je největší – se nacházejí v blízkosti Moskvy.

Levnaautopujcovna.cz nabízí pronájem aut v Moskvě a Petrohradu v Rusku. Ceny jsou v porovnání od několika firem a vždy obsahovat neomezený počet kilometrů a pojištění.