Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut St. Petersburg Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve St. Petersburg Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

St. Petersburg Letiště miniguide

St. Petersburg Letiště
Půjčovna Aut St. Petersburg Letiště

Letiště, nacházející se mimo St Petrohrad Pulkovo letiště je nazýván (LED).Pulkovo Airport ‚s Terminál 2, který slouží většina mezinárodních destinací, se nachází 17 km od Petrohradu. Pulkovo 1, v první řadě, vnitrostátní lety, se nachází asi 20 km od Petrohradu. Autobusy jezdí mezi oběma terminály a do Petrohradu s korespondencí na metro. Avis, Europcar a Hertz Nabídka biluteleie na letišti.Je třeba poznamenat, že silniční norma je velmi chudá, a proto označení.  Petrohrad letiště je 4. nejzaměstnanější letiště v Rusku, a byl používán 7.070.000 cestujících v roce 2008.Letiště má dlouhodobý plán modernizace do roku 2025.   Byla postavena v roce 1931, a během druhé světové války byl v první linii v bitvě u Leningradu.  Nejlepší nákupní je v Terminálu 2, zatímco Terminálu 1 má lékárnu a kadeřnictví. Oba terminály jsou kavárny a restaurace, bezdrátový internet, business centrum a ATM.Nejbližší hotel, Pulkovskaya Hotel, který se nachází pár kilometrů od letiště a může být dosaženo veřejnou dopravou.