Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut St. Petersburg

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve St. Petersburg zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

St. Petersburg miniguide

St. Petersburg
Půjčovna Aut St. Petersburg

Petrohrad se nachází na západ od Ruska, nejvnitřnější části Finského zálivu.Město je druhým největším v Rusku a třetím největším v Evropě. V roce 2008 populace měřeno na více než 4,5 milionu uvnitř městských omezení. Petrohrad byl založen v roce 1703 a byl kapitál 1712 – 1918. Stát šel do největšího města v Evropě Moskva po ruské revoluci v roce 1918.

Petrohrad byl nazýván městem kultury a právem. Krásné město s mnoha atrakcemi limity, jak muzeí a dítě-přátelský aktivit, včetně muzeum umění a kultury, stejně jako v zoo zoo Leningrad. V Petrohradu je přes 500 mostů jako město se nachází na několika malých ostrovů. Staré Město by měla být přijata jedna návštěva a je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO.

Letiště v Petrohradu se nachází přibližně 17 km mimo město a volal Pulkovo letiště.Toto je čtvrtý nejzaměstnanější letiště v Rusku, po třech, které jsou v okolí Moskvy.