Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Moskva

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Moskva zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Moskva miniguide

Moskva
Půjčovna Aut Moskva

Moskva je hlavní a největší město v Rusku se více než 10 milionů obyvatel (2008).Toto číslo také dělá městu největší město v Evropě. Moskva se nachází v západním Rusku, mezi severem a jihem. Městem protéká řeky Moskvy jako řeky Oka splňuje největší evropské řeky Volhy na severu. Moskva stav jako kapitál byl uveden do Petrohradu v roce 1712, ale Moskva to mám zase v roce 1918.

Moskva je slavný pro mnoho krásných budov, včetně katedrály sv Basil s barvami a løkkuplene, stejně jako „sedm sester“, kteří jsou katedrála-tvarovaný mrakodrapy.Město je kulturním centrem a jedním z nejznámějších atrakcí je Bolshoi. Také Moskva koncertní sály, muzea, cirkus a loutkového divadla jsou světově proslulé. Jeden z nejnavštěvovanějších atrakcí je pevnost Kreml a Rudé náměstí, datovat se od 1400s.

Hlavní letiště v Moskvě Sheremetyevo mezinárodní letiště, letiště Vnukovo a Sheremetyevo mezinárodní letiště. Ta je největší v počtu cestujících a nachází se 22 km mimo město.