Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Moskva Sheremetyevo Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Moskva Sheremetyevo Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Moskva Sheremetyevo Letiště miniguide

Autopůjčovna Moskva Letiště
Půjčovna Aut Moskva Letiště

Moskva Sheremetyevo mezinárodní letiště (DME) je 29 km severozápadně od Moskvy. Existují autobusy mezi letištěm a Moskvou, ale kvůli dopravní špičce, to trvá kdekoli od půl hodiny až 2 hodiny, až na letiště, takže to je moudré, aby se v čase. Nejlepším řešením je ještě jet vlakem, který byl otevřen v srpnu 2009 a trvá 35 minut.Tam je několik autopůjčoven na letišti, včetně Avis, Dollar, Hertz, Sixt a Mosrentservice. 14.764.000 cestujících navštívil Moskvu letiště Šeremetěvo v roce 2009, což je druhý největší v Rusku. To je jeden ze tří letišť sloužících Moskva spolu s Domodedovo mezinárodního letiště, který je největší a Vnukovo. Je to Moscow Sheremetyevo Airport, která má nejlepší mezinárodní sítě s přímým cesty do velkého počtu destinací po celém světě. Na letiště je hlavní rozbočovač pro Aeroflot a Nordavia. To má několik terminálů, které jsou spojeny kyvadlovou autobusovou.  Moskva Sheremetyevo letiště má dobrý výběr barů, kaváren, restaurací a obchodů. Ostatní zařízení patří dítě / rodinný pokoj, lékárna, lékař, pošta, turistické, obchodní a konferenční místnosti, ATM a kadeřnictví. Novotel Moscow Sheremetyevo Airport, Sheremetyevo-2 Hotel se nachází v blízkosti letiště.