Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Moskva Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Moskva Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Moskva Letiště miniguide

Moskva Letiště
Půjčovna Aut Moskva Letiště

Domodedovo mezinárodní letiště se nachází 42 km jižně od jihovýchodně od Moskvy, a je jedním ze tří letišť Moskvě.Jedná se o největší letiště v Rusku. Tam jsou dobré dopravní spojení mezi Moskvou a letiště, a to jak autobusové a vlakové. K dispozici jsou tři půjčovny aut na letišti, Hertz, Europcar a Sixt.

V roce 2009 navštívil Moskvu 18.676.000 cestujících letiště Domodědovo. To má národní a mezinárodní terminál, a v roce 2012, bude nový domácí terminál být vyplněny.  To je hlavní rozbočovač pro S7 Airlines a Transaero Airlines. Po dvou čečenských sebevražedných atentátníků způsobil 90 úmrtí v srpnu 2004, když bombardoval dvě letadla jsou asi 20 milionů dolarů vynaložených na bezpečnost zaostření.    Moskva Domodedovo letiště má dobrý výběr obchodů, kaváren, restaurací a barů. Má také obchodní centrum a konferenční místnosti, a ATM. Domodedovo airhotel je 1 km od letiště a necelých 300 pokojů