Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Belorusko

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Belorusko zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Belorusko miniguide

Autopůjčovna Belorusko
Půjčovna Aut Belorusko

Bělorusko je východní evropský stát, který má společné hranice s RuskemUkrajinouPolskemLitvou a Lotyšskem. Tato země se rozkládá na ploše 207.600 km2 a žije necelých 10 milionů (2008).

Bělorusko ‚kapitálu – Minsk – mají cca. 1,8 milionu, a je také největší město země.Ostatní velká města – to vše s mezi 300.000 a 500.000 obyvatel: Homel, Mahiljou, Vitsebsk, Grodno a Brest-Litevském.

Bělorusko ‚historie byla turbulentní, a v období 1917-1991 byla země součástí komunistického Sovětského svazu. Vzhledem k úzké historické vazby na sousední Rusko – zejména v sovětském období – je ruský dominantní jazyk, ale také související běloruský jazyk má oficiální status.

Krajinu Běloruska je relativně plochá (nejvyšší bod: 345 m), která se vyznačuje širokou močály vytvořit, lesy, řeky a jezera – a pokud jde o klimatické podmínky, to je vlhké pevninské podnebí převládá. Země je hlavní atrakcí je přírodní Bialowiza les – v Evropě jen přežívající lavlandsurskog, který je na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Část je v Polsku.

V zemi je několik zajímavých hradů – a mezi nimi jsou tam dva UNESCO světového dědictví UNESCO: Mir Castle, začal v 1400s a vyplněný asi 100 let později – a Njasvizj hrad, postavený ca. 1600. Tyto zámky jsou ve stejné oblasti (vzdálenost mezi nimi je cca 30 km.) – Trochu jihozápadně od hlavního města Minsk.

Bělorusko je hovedflypass Minsk International Airport se nachází 42 km východně od Minsku.

Autopůjčovna – destinace