Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Minsk

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Minsk zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Minsk miniguide

Autopůjčovna Minsk
Půjčovna Aut Minsk

Minsk je hlavním městem Běloruska a je centrálně umístěný v severozápadní části země.Řek a Svislach Niamiha protéká městem, které je v zemi kulturní centrum.Minsk je největší město v Bělorusku, a populace byla více než 1,7 milionu v roce 2008. Kapitál byl nejprve zmínil se v pramenech od 1067 a byl hlavní obchodní centrum ve středověku.

Mladší než 2 Světové války, velké části zničeno Minsk. Přesto nebyl všechny historické budovy ztraceny, včetně několika kostelů jako katedrála svatého duchů a katedrály svatého Panny Marie z období kolem roku 1700. Dozvědět se o historii, existuje mnoho dobrých muzea. Staré běloruské historické muzeum se zabývá země starobylé historie, zatímco běloruský Velké vlastenecké války muzeum se věnuje své roli ve 2 Druhá světová válka. Minsk je zelené město s množstvím zeleně, které jeden z nejznámějších je Gorkyparken.

Minsk Mezinárodní letiště nabízí lety do mnoha částech Evropy a je. 40 km mimo město.