Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Harstad Evenes Letiště

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Harstad Evenes Letiště zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Harstad Evenes Letiště miniguide

Autopůjčovna Harstad Evenes Letiště
Půjčovna Aut Harstad Evenes Letiště

Chystáte se do Harstadu a potřebujete si půjčit auto hned po příletu na letiště? Před odjezdem je rozumné zarezervovat si vůz s dostatečným předstihem. Porovnáním cen různých autopůjčoven najdete tu nejlevnější nabídku. Při rezervaci předem na vás bude navíc vozidlo už čekat na letišti. 

Letiště

Letiště Narvik-Evenes (EVE) je situováno 44 km jihovýchodně od Harstadu a 75 km severozápadně od Narviku. Na letišti najdete několik půjčoven aut, jako např. Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt. Cesta autem do Harstadu trvá přibližně 45 minut. 

Obecné informace o Harstadu

Pobřežní město Harstad je součástí regionu Troms a žije tu 23 300 obyvatel (2010). Město se nachází na největším norském ostrově Hinnøya blízko fjordu Vågsfjorden. Na pevninu se dá z ostrova dojet přes most Tjeldsundbrua. 

Harstad žije bohatým kulturním životem a je důležitým dopravním uzlem. Do přístavu příjíždí každý den trajekty putující na sever i na jih přes Hurtigrutu, tzv. „expresní cestu,“ mezi Bergenem a Kirkenesem

Hlavní turistickou atrakcí v Harstadu je příroda s krásnou severskou norskou krajinou. Kromě toho město leží severně od polárního kruhu, takže pokud to počasí dovolí, v létě se tu dá zažít půlnoční slunce a v zimě polární záře. 

Dalšími památkami v Harstadu jsou Muzeum regionu Trondarnes se svou expozicí o lokální historii Harstadu, harstadský kostel ze 13. století, největší pozemní dělo na světě Adolf Gun postavené během 2. světové války a plachetnice Anna Rogde z let 1867-1868, která je pravděpodobně nejstarší dochovaným škunerem na světě. 

6 km severně od centra města Harstad leží farma a penzion Røkenes gård og Gjestehus z 50. let 20. století. Toto místo je oblíbenou turistickou atrakcí, jež je obklopena krásnou přírodou. V okolí najdete několik starobylých domů, uměleckou galerii, restauraci a kavárnu a také golfové hřiště. 

Město Harstad každoročně v červnu pořádá kulturní akci Arctic Arts Festival (Festspillene i Nord-Norge). Festival trvá týden a nabízí koncerty, výstavy, divadelní představení a další. Další města v blízkosti Harstadu jsou Narvik (117 km), Tromso (300 km) a Bodø (312 km). 

Tipy na výlet

Region nabízí několik míst, které lze snadno prozkoumat s půjčeným autem. Jedním z tipů je jednodenní výlet do vesnice Svolvær v Lofotenu (169 km jihozápadně od Harstad). Lofoten je od roku 2007 napojen na pevninu a cesta vede neobydlenou a nedotčenou krajinou. Svolvær je důležitým rybářským přístavem. Můžete tu navštívit umělecké galerie, Lofotenské válečné muzeum a památník, stejně tak jako výstavu soch z ledu. 

S půjčeným autem můžete rovněž navštívit Polar Park, nejsevernější park se zvířaty na světě. Polar Park se nachází ve vesnici Bardu, 120 km jihovýchodně od Harstadu. Byl otevřen v roce 1994 a můžete tu pozorovat lišky, vlky, medvědi, rysy nebo rosomáky.