Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Narvik

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Narvik zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Narvik miniguide

Narvik
Půjčovna Aut Narvik

Sever-norské obce se nachází na Ofotfjorden Narvik v kraji Nordland – a je regionální středisko v okrese začít znovu. Obec je ohraničený Švédska na východě a jihu.

Město má 18.400 obyvatel Narvik (2010), a je krajské je 3 největší. To má od roku 1920 byl hlavním přístavem pro export železné rudy, a je ještě důležité přepravní centrum.

Narvik má několik turistických atrakcí – včetně války muzeum památníku, který se nachází na hlavním náměstí (s výstavou fotografií artefaktů, atd. od 2. světové války).Město také má několik válečných hřbitovů a památek – včetně Narvik Nový hřbitov s památníkem norsky, francouzsky, anglicky, polsky a německých vojáků, kteří padli během 2 Druhá světová válka.

Mezi další zajímavosti ve městě je Narvik církev v roce 1925, park prostoru Burn Holtet s 4000 rok staré skalní rytiny, Narvikfjellet gondola, která zavede návštěvníky do restaurace na horských Výtah 656 m za 7 minut – kde můžete získat nádherný panoramatický výhled na město a fjord a Ofoten muzeum (s hlavní historické expozice).

V zimě, město má velký lyžařský kopec na Fagerensfjellet a ve středu Narvik, je dobré nakupovat s obchody a nákupní střediska.

Norsko je národní hora – Stetind (1392 m) – je jen několik mil od Narviku v Tysfjord kraj a je hlavní turistická atrakce.

Narvik letiště – Framnes je 2 km mimo město a lety do Bodo a Andenes.

Větší letiště Harstad / Narvik letiště – Glasgow, která se nachází 76 km západně od Narviku.