Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Andenes

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Andenes zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Andenes miniguide

Andenes
Půjčovna Aut Andenes

Obec Andenes (cca 2.600 obyvatel v roce 2009) je správní centrum v obci Andøy v kraji Nordland, který se nachází severně od souostroví Andøya Vesterålenu. Je to udělal archeologický důkaz, že lidé žili na Andøya od doby kamenné.

Norské letectvo má větší základnu u Andenes – Andøya ovzduší stanice. Je to pod vedením NATO – a je jedním z klíčových podniků v Andøya. Jinak je zde také prostor pro vědu a výzkum kolem polární – ve vztahu k Andøya Rocket Range.

Kromě krásné scenérie – a půlnočního slunce v letních měsících – má Andenes řadou atrakcí ukázat: Velryba centrum (s exponáty o velrybách a velryby výzkum), Polar muzeum (lovecké a rybářské muzeum), Hisnakul (s historickými exponáty spojené s lidskou tváří přírodních prvků) a Northern Lights centrum (populární vědy) – vše v nebo blízko centra Andenes.

Andøya letiště, který je co-umístil s Andøya Air Station, je malé civilní letiště s denním lety do Tromsø a Bodø. V opačném případě volání na hurtigruta Andøya (Risøyhamn) jak na cestě na sever a na jih.