Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Bodø

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Bodø zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Bodø miniguide

Bodø
Půjčovna Aut Bodø

Bodo má cca. 48.000 obyvatel (2010), je správní centrum a největší město v kraji Nordland – a sedí na břehu krajiny Salten. Již v 1500s byla založena církev zde (Bodin), ale pouze v roce 1816 dělal Bodo stav jako město.

Jedním z hlavních turistických atrakcí je půlnoční slunce, které svítí nepřetržitě v Bodø v období 4 Červen – 8 Července. K dispozici je také slunce, které charakterizuje Bodø erb. Jinak, tam je hodně krásné scenérie v okolí města – a 30 km východně od centra najdeme Saltstraumen, svět je nejsilnější přílivové aktuální. National Geographic má označil to za jeden z nejslavnějších evropských potápěčských destinací.

Jinak, tam je několik zajímavých muzeí v Bodø. Nejpopulárnější je norské muzeum letectví, který má národní muzeum civilního a vojenského letectví. Také Salten Muzeum je dobře navštívené. Zde můžete zažít i pobřežní a Sami kultury a Bodo a přírodní historie. Mnozí z nich se také najít cestu do galerie Bodøgaard, nachází 2,5 km mimo centrum města. Jedná se o soukromé umělecké muzeum, které obsahuje také zajímavou sbírku polské a řecké ikony.

Hudba (všechny žánry) je silný v kulturním životě Bodø, a tam je několik hudebních festivalů každý rok. Nejznámější z nich je Nordland Music Festival (s důrazem na klasické hudby), který se koná každé léto na konci července (o St Olaf).

Bodo Airport se nachází 2.2 km jihozápadně od centra města.