Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Svolvær

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Svolvær zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Svolvær miniguide

Svolvær
Půjčovna Aut Svolvær

Severní Norské město Svolvaer je Vågan magistrát v kraji Nordland v Norsku, má 4200 obyvatel (2009).Lofoty se nachází na jižní straně Austvågøya v ostrovech Lofoten a ostrov je spojen s pevninou přes mosty.

Svolvaer Lofoten největší rybářskými vesnicemi a nejdůležitějším obchodním centrem v regionu. Město je přístav má denní příjezdy Hurtigruten ( Bergen – Kirkenes ), a na trajekt do Bodø a Hamarøy.

Dominantou města je „Svolvaer koza“ – 40 m vysoké skále s dvěma kozí rohy „na vrcholu. Tento stojí na kopci nad centrem města a také Severní Norsko-nejznámější skalní lezení.

Jiné turistické atrakce ve městě patří Svolvaer kostel z roku 1934, v Severním norský umělec centrum – výstava současného umění a řemesel, Galerie Dagfinn Bakke – a Lofoten válka Memorial Museum – s důrazem na severu Norska a Lofoten v průběhu 2 Světové války, kde je možné vidět výstavu artefaktů uniformy a fotografie.

Kromě toho, „Magic Ice“ velkým lákadlem ve městě. To je na světě jediný led galerie a bar – kde můžete vidět iskunstverk, stejně jako sochy a instalace z ledu. Místo, má velmi zvláštní atmosféru a je přímo na nábřeží v Svolvaer.

Město má také krásné scenérie, a jeden může zažít půlnoční slunce v létě, stejně jako mimořádné Northern Lights v zimě.

Regionálního letiště, letiště Svolvaer – Helle, nachází 6 km východně od centra města.