Porovnáváme 1600 společností, abychom vám našli půjčení auta za nejlepší cenu

Levnaautopujcovna.cz najde nejnižší ceny u více než 1 600 dodavatelů autopůjčoven včetně předních značek jako jsou Avis, Hertz, Alamo, Thrifty, Sixt, Europcar, Budget a Advantage. Prostřednictvím našeho uživatelsky příjemného rezervačního systému si můžete pronajmout auto ve vice než 36 000 místech ve 170 zemích. Všechny naše ceny jsou včetně pojištění, daně, asistenční služby, letištního poplatku a neomezeného kilometrovného ve většině destinací.

Pronajal jsem si auto v Hertzu v Berlíně. Když jsme přijeli, dostali jsme upgrade zdarma. Vynikající služby!
Lubomír Kalous
Pronajali jsme si auto v San Franciscu od společnosti Alamo. Vynikající služby a nejnižší cena, kterou jsme mohli najít.
Jaroslav Mohapl
Levnaautopujcovna.cz a Avis poskytli dobrou službu. Auto bylo takové, jaké jsme očekávali, nic víc, nic míň.
Jan Koliha
Mám auto od Sixt. Jsem velmi spokojen s pronájmem auta a také s poskytovanými službami.
Kamila Matuška
Jsem velmi spokojen. Vůz byl ve skvělém stavu a lidé v Budget byli velmi užiteční po celou dobu pronájmu.
Jiří Rouš

Proč si půjčit auto u nás?

Garance nízkých cen

Neomezené kilometrovné do většiny destinací

Včetně pojištění a daní

24 hodinový zákaznický servis

Žádné poplatky spojené s kreditní kartou

Žádné skryté poplatky

Půjčovna aut Pisa

Levnaautopujcovna.cz porovnává cenové nabídky mnoha autopůjčoven a najde vám nejlepší ceny za pronájem aut. Všechny ceny za půjčovny aut ve Pisa zahrnují potřebné pojistné krytí a neomezené kilometrovné.

Pisa miniguide

Autopůjčovna Pisa
Půjčovna Aut Pisa

Plánujete-li pronajmout si auto v Pise, je dobré zajistit si rezervaci v dostatečném předstihu. Porovnání cen autopůjčoven vám pomůže najít auto, které bude přesně vyhovovat vám i vašemu rozpočtu. Na letišti v Pise sídlí několik lokálních i mezinárodních půjčoven včetně Auto Europa, Avis, Hertz, Maggiore, Sixt, Goldcar a Locauto. 

Mezinárodní letiště Pisa-Galileo (PSA) se nachází 5 km jižně od centra města. 

Pokud však upřednostňujete vyzvednutí auta v centru města, máte i tuto možnost. 

Všeobecné informace o Pise

Pisa se nachází v oblasti Toskánsko a má 88 600 obyvatel (2013). Město leží 10 km od pobřeží Středozemního moře. Centrem protéká řeka Arno. Pisa je hojně navštěvovaným místem a mnoho turistů sem lákají dobře zachované budovy z 11. a 12. století. 

Nejznámější památkou v Pise je Šikmá věž (Torre Pendente) na Katedrálním náměstí, která byla postavena v letech 1174 až 1350. Věž, která funguje jako zvonice, měří na výšku 55 metrů a je přístupná veřejnosti. V těsné blízkosti lze obdivovat katedrálu Piazza del Duomo a baptisterium z 12. století. Katedrála je uvedena na seznamu světového dědictví UNESCO. Další slavnou památkou v Pise je botanická zahrada, která byla otevřena v roce 1543. 

Doprava

Itálie má dobře rozvinutou silniční síť a většinu velkých měst spojují dálnice. Nezapomeňte však, že dopravní kultura v Itálii se může trochu lišit od způsobu řízení v České republice. Styl jízdy bývá poněkud agresivnější a pravidla provozu a rychlostní limity nemusí být řidiči vždy dodržovány. 

S půjčeným autem máte možnost objevovat nová a vzrušující místa regionu zcela svým vlastním tempem. 

Tipy na výlet

Cestujete-li do Pisy v létě, dobrým nápadem na výlet by mohlo být turistické letovisko Viareggio. Město se nachází 31 km severozápadně od Pisy a nabízí na kilometry dlouhé pláže, kde se dají pronajmout lehátka a slunečníky. Podél pobřeží je nádherná promenáda. 

Častým výletem je také jednodenní návštěva renesančního města Florencie, jenž se nachází 84 km východně od Pisy. Florencie je hlavním městem Toskánska a leží na rovině obklopené kopci z obou stran, odkud je nádherný výhled. Město je proslavené svou přírodní scenerií. Míst k návštěvě je tu mnoho a na své si přijdou zejména milovníci umění a architektury. Florencie je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO díky svým uměleckým sbírkám, historickým památkám a zachovalé, pozdně středověké architektuře. Oblíbenou atrakcí je obrovská katedrála Santa Maria del Fiore, stejně tak slavný most Ponte Vecchio ze 14. století, na němž sídlí řada klenotnictví. 

Se zapůjčeným autem můžete rovněž navštívit půvabné středověké město Lucca ležící 17 km severovýchodně od Pisy. Historické centrum Luccy je obklopeno městskými hradbami z roku 1513. Jednou z městských památek je katedrála sv. Martina ze 13. století. Oblíbenou atrakcí je i krásný kostel San Michele in Foro, podobně jako věž Guinigi. Staré město Luccy má úzké dlážděné ulice, pěkné malé obchody a kavárny a není sem povolen vjezd autem.